Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Dell Inspirion N7110-hez SATA...

Dell Inspirion N7110-hez SATA driver? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Tehát vagy egy Dell Inspirion N7110 i7-es laptopom, viszont nem tudok rá win7-et telepíteni. A hibára más sikerült rájönni, de kéne hozzá egy Sata-s driver, amit viszont sehol nem találok. Esetleg tudna valaki segíteni ebben?
2011. okt. 3. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt nem értem most, hogy erre a gépre alapból csak win7 64 bitet terveztek. Lehet most képzavarban vagyok, de akkor minek sata driver, alapból tartalmazza a telepítő készlet. A Dell oldalán azért van>>> [link]

Viszont ezt hogy telepíted? Integrálni szokták a telepítőbe..., de az meg tartalmazza. Én xp alá tettem ilyet, de win7-nél nem kellett alapból.

2011. okt. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja, letöltésnél, amikor felugrik az ablak, az "your internet browser"-t válaszd!!!
2011. okt. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Pj0tr ***** válasza:
Én most telepítettem három N7110et és probléma nélkül felment mindegyikre a win7.
2011. okt. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Beszéltem egy maistro-val. Pont 7110-est hozta fel példának, hogy mégis van ilyen. Sp1-et alapból tartalmazó win7-et telepítve, viszont nem jött elő ez a sata probléma nála...
2011. okt. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor csak én jártam ilyen szerencsétlenül. Amint pótolva lett a hiányzó driver egyből felment rá a win7.
2011. okt. 4. 12:15
 6/6 anonim ***** válasza:
És végül is melyik módszerrel sikerült feltenni?
2011. okt. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!