Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy ilyen gépen milyen játékka...

Egy ilyen gépen milyen játékkal lehetne megpróbálkozni?

Figyelt kérdés

Intel Celeron 2,6Ghz

248MB RAM

harmatgyenge alaplapi integrált VGA


2011. okt. 4. 13:24
 1/6 Panda Péter ***** válasza:
régiekkel.
2011. okt. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

hát igen..

Bomberman,Warcraft,Doom1-2,Mario:D ,CK 1-6,Chichken(amikor kicsivoltam mindig ezzel játszottam..bár most nem találnám izgalmasnak) Majong,Sakk,Aknakereső..bár nem tudom hogy szereted e az észjátékokat..Need for speed régebbi részei...

Age of Empires 1 talán a 2is menne..Fifa98..a best.régen imádtam.F1 '97 '98 most hirtelen ezek jutnak eszembe..

2011. okt. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Panda Péter ***** válasza:

jó azért annyira nem gyenge az, hogy egy Age of Empires 2 ne indulna el rajta :)

lényeg a lényeg, hogy 2D-s, vagy régebbi, jól optimalizált játékok elmennének rajta (Warcraft3 sztem menne pl).

illetve az újabbak közül a Torchlight, abban van "Netbook mode" ami lebutítja a grafikát, hogy gyenge gépen is fusson.

2011. okt. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Age of Empires 1-2

Starcraft+Brood War

GTA 3 + Vice city

Medal of Honor első része

Return to Castle Wolfenstein

Carmageddon 1-2

Commandos 1-2


Ezek anno mentek nekem egy nagyon ős gépen, szóval sztem neked is futnak majd.

2011. okt. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A GTA3 nehezen, esetleg a Vice City (gyengébb videókari is elég neki). Bár a ram miatt tuti be fog akadni gyakran. Pláne, ha a konfighoz méltó vinyód van.
2011. okt. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
GTA3 a Vice City előtt volt.
2011. okt. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!