Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mti gondoltok jo ez a konfig?

Mti gondoltok jo ez a konfig?

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 4. 19:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Annyi a baj hogy a vga aranytalanul gyenge a procihoz kepest, egyebkent jo
2011. okt. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
még ennél jobb VGA?? az már kicsit drága lesz nem?
2011. okt. 4. 19:56
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél egy Phenom II x4 955
2011. okt. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: ez természetesen nem gpu
2011. okt. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nemrég írtam össze egy másik kérdezőnek egy konfigot 150-ből, bemásolom neked is:


Alaplap:

[link]

CPU:

[link]

RAM:

[link]

VGA:

[link]

HDD:

[link]

Ház:

[link]

Táp:

[link]

DVD:

[link]


Ha játékra veszed (gondolom igen) akkor ez durván jobb gép.

2011. okt. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ööö... AMD-s konfigot inkább kihagynám...:D Inteles vagyok, mindíg csak azt használtam! :) De azért KÖSZI!!
2011. okt. 4. 20:22
 7/11 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 20:22:


Nekem aztán mindegy, te pénzed. Egyébként semmi baj az AMD-vel, sőt, nagyon is jó, és ebbe a lapba amit írtam belemegy majd akár a 8 magos Bulldozer CPU is, és még az utána lévő is! Intelnél ez nagyon nem így van....

A másik meg az hogy bánni fogod majd ha akadoznak a játékok, mert amennyit az AMD procival meg tudnál spórolni, abból majdnem kétszer erősebb videókártya férne bele!

Márpedig játékra a legfontosabb a VGA, csak utána jön a CPU, és egy Phenom II X4 955 + Radeon HD6870 páros SOKKAL erősebb mint egy i5 2400 + HD6770.

2011. okt. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
miért ezen a konfigon milyen játékok futnának?
2011. okt. 4. 20:41
 9/11 anonim ***** válasza:

Az általad összeállított intel konfigon is menne minden játék maxon felbontás függvényében(persze lenne egy két rosszul optimalizált kivétel). Az amd-s gépnél nem lennének ilyen megszorítások, mert mint írták vga kell elsősorban.

Ha csak játékra veszed sokkal jobban járnál amd-vel(ennyi pénzből).

A te esetedben akkor lenne érdemes intelt venni ha valami komolyabb processzort nyújzó programot/programokat használnál.

2011. okt. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Panda Péter ***** válasza:

a 21:12-es AMD konfig brutálisan jobb játékra. egy 6770 alá venni egy 2400-as sandyt teljesen felesleges pénzkiobás. azt egy i3 kihajtja.

az amd konf. jóval kiegyensúlyozottabb, a proci bár nem mai gyerek, nem gyenge, de cserélhető lesz Bulldozer (vagy később Piledriver) procira, a vga jóóóóóóóóval erősebb.

már csak egy ssd kéne bele és ott a csúcsgép.

2011. okt. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!