Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen játékokkal tudnák...

Milyen játékokkal tudnák játszani ezen a gépen?

Figyelt kérdés

AMD nem érdekel!

[link]


2011. okt. 9. 12:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Mivel már egyszer feltetted ezt a kérdést és minden ellenérzésünket elmondtuk úgy most csak a feltett kérdésre válaszolok.

Minden játékon tudnál játszani elég jó grafikai szinten.

Egyébként miért nem érdekel AMD?

2011. okt. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

az öszsesel. 1280*1024 felbontásban minden game maxon fullHD-ban meudium.

am muiért is nem érdekel az AMD? mert olcsóbb és a megtakarított pénzből kitudnál hozni egy jobb VGA_t? azért???

2011. okt. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Mennének rajta szépen a játékok
2011. okt. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Panda Péter ***** válasza:
a vga rettentő gyenge az erős processzorhoz képest. AMD-s konfiggal jobban járnál, de ha elvakult fanboy vagy, hát a te dolgod...
2011. okt. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Hát fogócskázni valószínűleg nem fogsz vele...Pc játékok, kizárásos alapon menne mindegyik.


Mellesleg "tudnák" helyett "tudnék", és kár hogy AMD nem érdekel, mert 10-15k-val olcsóbban kijönne a proci és vehetnél hozzá egy erősebb videókarit, pl HD6850/6870-et, a 2400-as meg kihasználatlan marad így, de te tudod.


Még egy tipp: ha lehet ne most vedd meg ezeket, ahogy látom baromira felmentek az árak, nyár végén ettől a procitól olcsóbb volt a 2500k. (gyorsan összeszámoltam, a jelenlegi gépemet 25k-val drágábban tudnám megvenni most), alaplapban esetleg nézd meg ezt:

[link]

Van hozzá USB3-is ami jól jöhet később, és olcsóbb is a lap.


Összességében, én csak játékra AMD-t vennék, egy X4 955/965 + HD6850/6870 páros mindenképp nagyobb teljesítményt nyújtana, intel inkább akkor éri meg ha neked a nyers processzorerő kell. De mondom, én nem ilyen árak mellett gondolkoznék gépvásárláson.

2011. okt. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Sajna mi is mondtuk neki hogy amd vegyen, de gondolom sok laikus telebeszélte a fejét hogy amd hibásodik meg nem jó.

Na ez baromság és sajna sokak azt hiszik ha valami olcsóbb akkor szar.

Légyszíves értsd meg mi nem kitolásból akarunk rád amd-t tukmálni hanem azért hogy te jobban járj.

2011. okt. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
kedves kérdező hogyha csak játékra kell akkor jobban járnál egy i3-2100 GTX560Ti kombójával ugyanis a 6770 elég gyenge VGA és mindenhol VGA limited lenne(!)
2011. okt. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Elég VGA limites ez az összeállítás, legalább egy gtx560 kéne bele és szépen mennének a legújabb játékok is full grafikán 1920x1080 felbontásban. Ha nem tudsz több pénzt rászánni, akkor bár én is elvakult inteles vagyok jelen esetben azt tanácsolom hogy vegyél amd procit és a megspórolt összeget még költsd a vga-ra mert ez így túl aránytalan.
2011. okt. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

12:58-vagyok


Játékra ezek vannak:

Phenom II 955 Black (6MB cache, 4mag, 30k)

PhenomII X4 965 (6MB cache, 4mag, 30k)

I3 2100 (3MB cache, 2mag, szintén 30k)


AMD-ről link:

[link]

Mint látod mindenki ajánljja, ismerősömnek is van, és nagyon jó processzor, és az a +15k tényleg mehetne kariba....és ebben a 30k-s kategóriában verhetetlen az amd....egyszerűen többet kapsz mint amit egy I3-as kínál, és mint mondtam az I5-2400 most ár/érték arányban nem jó, főleg így, hogy kihasználatlan marad.


De ha ennyi ember nem győz meg, akkor semmi más.

2011. okt. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nekem is 6770 vga kártyám van és még nem volt vele limitem sehol.nem mindig a 200 ezres kártya jó csak.
2011. okt. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!