Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az ipad-nál kell 16 órás...

Az ipad-nál kell 16 órás töltést csinálni? Az ipad-ról, hogy lehet letörölni alkalmazásokat (olyanokat miket rátöltök az itunes-ról)?

Figyelt kérdés
Az ipad-on alapból (amikor kiveszem a dobozból és bekapcsolom) mennyi töltés van? Kell csinálni olyankor egy hosszú töltést?
2011. okt. 9. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a biztonság kedvéért töltöttem kb 12 órát de passz! Appokat úgy kell törölni hogy hosszan rajtahagyod az ujjad egy ikonon és akkor minden elkezd remegni és az ikon bal fölső sarkában az X-re érintesz. Ugyan így kell az ikonokat rendezni vagy mappába rakni őket csak egymásra kell őket húzni.
2011. okt. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell! Még mindig él az emberekben ez a hülyeség, hogy első használatkor sokáig kell a töltőn hagyni, de ennek semmi értelme. Annak a korszaknak már nagyon sok éve vége van.
2011. okt. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nem igazán, tudok neked olyan "új" készüléket mondani amit elő kell tölteni.
2011. okt. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Amúgy, hogy kell mappákat csinálni ipad-ra?

Hogy kell az ipadra fotókat, filmeket, zenéket rakni :O ?

2011. okt. 13. 20:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Mappákat iOS 5-ben -> Fotók alkalmazás -> Szerkesztés -> Új album -> Beírod az album nevét -> Mentés. És kész van (legalábbis ha fotókra gondoltál) A többit most nem tudom leírni mert megyek suliba ;)
2011. okt. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A zeneket en i tunes rol sobtam fel ra osszekotod a gepeddel es ra masolod kb ennyi
2011. dec. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!