Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki össze tud raki nekem...

Valaki össze tud raki nekem egy konfigut?

Figyelt kérdés
150.000 kb és amd phenon II x4 965 processzorral..monitor és billentyuzeten kivul..
2011. okt. 9. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nee. valaki ép öszerakot egy ilyent nem rég egész szép volt.
2011. okt. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Panda Péter ***** válasza:

m5a97 pro

x4 965

8gb kingmax 1333

radeon hd6850

kingston 96GB SSD

samsung hd103sj 1TB HDD

valami ODD

fsp hexa 400

Thermaltake Commander MS-I usb3

egér ami tetszik, én ajánlom az a4tech x7 szériát, olcsó és kényelmes használni.

nem számoltam, de ez kb 150k tuning (és bulldozer) képes alaplappal, az általad választott procival, sok rammal, kis kompromisszumokkal full hd-re elég videókaresszal, relatíve nagy ssd-vel és gyors vinyóval, megbízható táppal és usb3-as házzal.

ha az ssd-t levesszük, akkor kifutja egy erősebb vga is, amivel játékokban gyorsulna a rendszer, de én bennehagynám az ssd-t mert az egész windows alatti munkát felgyorsítja.

2011. okt. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Panda ez komoly hogy 150 be bene van még?

amugy az az ssd menyi pontosan? már a fejünkhöz vágják azokat is? 96gb os az már szép.

2011. okt. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Panda Péter ***** válasza:

lehet hogy több egy-két tizessel, megszaladtak az árak. egy hónapja szinte tuti belefért ez a gép 150-be.

egyébként az ssd 32ropi, arra tisztán emlékszem.

2011. okt. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!