Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baja az irómnak?

Istvan77 kérdése:

Mi lehet a baja az irómnak?

Figyelt kérdés
az én iróm hibát jelez.filmet akartam kiirni a cimét észleli csak a filmfájlokat nem.hoztam egy másik irót amivel irtak is betettem az én gépembe és avval is ugyanazt a hibát irja.
2011. okt. 10. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Pontosabban írd le a hibát, ha segítséget akarsz kapni. Írtam már párszor lemezt, de fogalmam sincs hol akadtál el. Legjobb ötletem így, hogy telepítsd újra az íróprogramot, pld. nero jó progi. Az írást elkezded és akkor az elején leáll és kidobja a cd-t? Ez a hiba? Több filmfájlt is próbáltál kiírni?
2011. okt. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a Nero újratelepítése sem oldotta meg a hibát, és más filmet sem tudtál vele kiírni, akkor az író a hibás, azt kell lecserélni.
2011. okt. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!