Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Konfig (? ) A kérdés mező...

Konfig (? ) A kérdés mező tartalmazza

Figyelt kérdés

[link]


Ehhez még megy egy fsp hexa 400w-s táp... házat és az összeszerelést kihúztam mert lusta voltam visszamenni...


A kérdés: Ezeknek mennyit fog kb esni az áruk karácsony utánig? (mert most ugye magasak az árak)

És ezeknél van jobb ennyi pénzért?

játékra kell majd... ilyen The Witcher 2-be legyen 25-30 fps-em :D nekem elég az 1024x768-as felbontás is, és mediumon... ha megy ennél gyengébb gépen is annyival akkor szóljatok :D


2011. okt. 10. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Karácsony után érdemes körül nézned, mivel karácsonyra sokan új dolgokat kapnak vagy az újak nem válnak be és eladják őket. De ha olyat választottál amit nem vesznek az ünnepek alatt, utána olcsón meg akarnak szabadulni tőle a boltok.
2011. okt. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Panda Péter ***** válasza:
szerintem is érdemes karácsony után nézelődni, vagy legalábbis miután a forint kicsit összeszedte magát (ha ez egyáltalán megtörténik valaha)...
2011. okt. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
sokat meny le az ára... ezért is vegyél jobb VGA-t ehhez a procihoz mert nagyon aránytalan gép!
2011. okt. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ennyiből eőrsen ajánlom hogy inkább ezt a VGA-t vedd:

[link]

Sokkal jobb mint a DDR3-as 5570.

Vinyót meg inkább ezt venném:

[link]

Olcsóbb mint a Black, és csendesebb is, meg nagyobb a tárhely. Kicsit ugyan lassabb, de nem sokkal, szerintem jobban megéri.

Alaplap is jobb lenne AM3+os, ennyiből mondjuk ez:

[link]

2011. okt. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 TomThunderbolt ***** válasza:

SZAR a config alapból a Táp már édeskevés ehhez már egy ilyen kell : [link]

Aztán videókártya semmit nem forog és a memória mhz-ra kevés szal kuka a configod ha netán kell egy fasza gép én mindenestűl összeírok neked egyet itt neten és átküldöm

2011. okt. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

TomThunderbolt:


Hát szerintem aki 650W-os tápot ajánl egy alsó-közép kategóriás konfighoz, az inkább ne írjon össze semmit...

Amit összehordtál itt az tiszta hülyeség, te valami kontár lehetsz aki okosnak próbál tűnni...

2011. okt. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Panda Péter ***** válasza:
TomThunderbolt: szerintem ülj még vissza a virtuális iskolapadba fiacskám, mert olyan böszmeségeket írtál hogy fáj elolvasni.
2011. okt. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Komoly táp:D 650 W :D

halgas a többiekre

kicsit aránytalan konfig szerintem de lesz ez jobb is

ha halgatsz többiekre már jobb lesz

kivéve táposra!

2011. okt. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

amugy meg szerintem jövö év elején tervezd ujra ezt a gép vásárlást akkor remélhetö igazi áresés

de hát maximum anyi mint amenyi párhónapja volt

2011. okt. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!