Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy kell üzembe helyezni egy...

Hogy kell üzembe helyezni egy videó kártyát?

Figyelt kérdés
Vettem egy új videó kártyát, csak nem tudom, hogy kell üzembe helyezni. Az alaplap megfelelő, csak még soha nem csináltam ilyet. Az esetleges linkeket előre is köszönöm.
2011. okt. 10. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni milyen kártyád van.


Amúgy: beledugod a megfelelő csatlakozóba, odacsavarozod ne jöjjön ki, szükség esetén rácsatolod a tápkábelt, sztem nem nagy ördöngősség.

2011. okt. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha vettél egy kártyát akkor nézd meg az útmutatóját.

Képekkel is demonstrálják.

2011. okt. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bedugod a legfelső hosszú PCI-Express slotba, becsavarozod, ha van a kártya végén 6 (vagy 8) tűs tápcsatlakozó oda rádugod a tápod megfelelő kábelét (ha nincs olyan akkor átalakítózni kell).

Aztán rádugod a monitort, bekapcsolod a gépet, Windows-ban feltelepíted a driver-ét, újraindítod és kész.

2011. okt. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezer kössz, remélem nem lessz probléma.
2011. okt. 11. 21:03
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyébként a kari egy Asus Nivida Ge-Force GTS250-es
2011. okt. 11. 21:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Arra kel egy 6 tűs tápcsati, azt ne felejtsd el rádugni. Ha nincs a tápodon akkor meg átalakító kell hozzá, ami molex-ből csinál 6 tűset.
2011. okt. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a kártya mellé adtak ilyet.
2011. okt. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!