Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Külső winchester túlfeszt...

Külső winchester túlfeszt kapott, bambaságból a laptop töltőjét dugtam rá, és most nem jó a winyó! A motor vagy a vezérlő halhatott meg. És javíttatni hol és mennyiért tudom, egyáltalán motort lehet cserélni benne?

Figyelt kérdés
nem a mobilrack vezérlője ment tönkre, mert más winyóval működik, Wd caviar winyó volt benne! A laptop töltője 19V-ot ad le! Már tökmindegy alapon rádugtam mégegyszet, és olyan hangja van mintha a motor erőlködni, de ne forog!
2009. ápr. 30. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sajnos csak Kürt Kft. De előtte vegyél jelzálogot a házadra, hogy fizethesd a számlát.
2009. ápr. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagy kereszt a vinyóra és kukába vele. Ez volt a tanulópénz. És mielőtt megkérdeznéd, nem, nem lehet a rajta volt adatokat megmenteni. Ahogy előttem írták esetleg az a Kft, de egy vagyon, esetleg akkor megérné ha a hétvégi tuti lottó ötös számok lennének rajta.
2009. ápr. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

értem, nagy kár:(( volt rajta egy szép kis filmgyűjteményem!

De mégis mi mehetett tönkre? az elektronika ( zt még lehetne cserélni) vagy a motor( azt már bajosan , de elvileg azt is lehet), vagy esetleg az olvasófejek( kétlem h lehetne cserélni). A tányér gondolom ettől nem sérült elvileg!

2009. ápr. 30. 18:34
 4/7 Hintalow ***** válasza:

Az elektronika vagy a motor éghetett le benne, a nagy problémát az jelenti, hogy ezek cseréjéhez szét kell szedni magát a tárolót, az pedig különleges, gyári körülményeket kíván meg, elég csak arra gondolni, hogy vákum van benne. Ezt sajnos csak az említett Kürt, és még pár cég csinálja, mert speckó felszerelés és körülmény kell hozzá.

Nem éri meg.

2009. máj. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi, végre egy értelmes válasz
2009. máj. 2. 18:44
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a "hasznos" válaszokat, melyek szerint dobhatom a kukába, egy egyszerű elektronika cserével megoldottam 5 perc alatt sajátkezűleg, 1500 Ft-ból. Csak egy elektronikát kell szerezni hozzá meg kell egy molex csavarhúzó!


Nem értem, hogy ha valaki nem ért hozzá, az miért írja a hülyeséget...

2009. jún. 7. 10:15
 7/7 anonim válasza:

Sziasztok!


Még új vok itt a gyakk.-en, de ugyanezzel a problémával szenved egyik családtagom, és nemigazán vagyunk műszaki zsenik. Valamennyire talán, de szétszedni nem tudjuk... mivel nem is nagyon lehet az ilyeneket... de sok a szöveg :)... a kérdezőtől kérdezném: hogy tudtad megcsinálni, tudnál tippet adni?? :)

Ha itt nem szeretnéd megosztani mélemre írhatsz: lpszabby@gmail.com


Előre is köszi!!!

2009. okt. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!