Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hi! Szeretnék mostanában...

Hi! Szeretnék mostanában vásárolni alaplapot és processzort. A mostani konfigom: alaplap: MSI-7379 videókártya: Geforce GTX 260 Processzor: Intel Core 2 Quad Q6600 2.40 Ghz Ram: DDR 2 4 giga 40-50 ezer forintot szeretnék rászánni. Milyen lenne jó?

Figyelt kérdés
És csak alaplapot és procit szeretnék még most venni. Persze olyan alaplapot szeretnék ami DDR3-as és tudja az USB3-at is?
2011. okt. 10. 22:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Jó jó

az szép hdd lehet

monitort meg edig is ugytudtam hogy nem kel nem nagyon irtam róla:)

vga szintugy türhetö elehet vele leni még most is

szóval azért irtam 100 ból nagyon szupi kis gépet öszetudsz majd rakni

még intelest is.

ha szerencséd van akor régi gépbe minden jó belepaszol házba alaplap

ram, cpu, alaplap tehát amit újitasz

visznt ez 50 böl,szükös lene

(100 ból meg bö vagyis marad másra is ha valamit még fejelsztenél de ezt mind leirtam)

2011. okt. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Aha köszi szépen. Ha más nem akkor szerintem beviszem a számtekboltba a gépházamat hogy nehogy úgy vegyem meg az alaplapot hogy ne menjen bele:S Köszönöm szépen a segítséget majd megírom milyet sikerült végül szereznem:)
2011. okt. 12. 10:36
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha még aktuális,még mindig ne cseréljed a procit,inkább a videókártyát!
2013. szept. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!