Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Meddig lesz jó ez a processzor...

Meddig lesz jó ez a processzor? Mire elég? (többi lent)

Figyelt kérdés

AMD Pheno II X4 840.

annyit tudok róla hogy ezen Zárolva van az L3-as gyorsítótár. Valójában a Legerőseb athlon processzor.

Ja és 3,2ghz magonként/512mb L2 gyorsitótár.


Meddig tudom hasnálni ezt a Proesszort játékra meg egyáb dolgokra?

szóval mit tud? mire elég?

Már megkaptam.


2011. okt. 11. 14:37
 1/7 A kérdező kommentje:

elírásokért elnézést kérek.

válaszokat előre köszi! : )

2011. okt. 11. 14:40
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy, max két év. Elég gyorsan fejlődnek az új játékok és igénylik a bivaly gépet az igazán igényesek.
2011. okt. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudni, nem vagyunk jósok.

De játékoknak a VGA számít inkább, egy jobb fajta 4 magos CPU-val sokáig ki lehet húzni, de ez a CPU már most is egy olcsó darab.

2011. okt. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ugyan az mint a Phenom 955-ös procim akkor, minusz L3 cache. Pár évig még fasza. A legtöbb játék nem a procin hasal el, hanem a videókártyán. :)

Persze kivételek is vannak, pl SW: Fore Unleashed (első rész), amihez kell a négy mag, mert akad.

De én nyugodt lennék a procival kapcsolatban.

2011. okt. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én is a két évre szavaznék.

Elsősorban tényleg vga kell a játékoknak.

Viszont ha komolyabb processzor erőt igénylő munkát végeznél vele akkor már lehet most is, de átlagfelhasználó/gamernek jelenleg elég.

2011. okt. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2012.11.28.ik tudod használni,de utána már ne vegyél felesleges mert itt a világvége.
2011. okt. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

és világvágén megszopom a a faszt? xd

amugy arra gndoltam hogy, ha ez a proci már nem lesz elég. akkor az AM3 chipsetbe megveszem a legerősebb procit. buldózert nem veszek. alaplapom miatt.

2011. okt. 11. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!