Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vmiért nem használja a nyomtat...

Vmiért nem használja a nyomtató a fekete patront, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Adott egy HP Deskjet F2400 mulitf. készülék. Eddig minden nyomtatás hibátlan volt, azonban egyik alkalommal egy szöveget akartam nyomtatni (nem volt benne színes rész, csak fekete), üresen jött ki a papír, nem nyomtatott rá semmit, pedig úgy tűnt mintha nyomtatna, csak végül nem volt tinta a papíron. Megnéztem a tintaszinteket, még 25% tinta van benne, én is megnéztem, lehet érezni, h van benne, a tintaszint figyelmeztető lámpa se gyulladt ki. Minden lehetőséget megnéztem (amit tudtam), megtisztítottam a patron érintkezőit, hátha ez a hiba, de semmi. Ugyanaz - elméletileg tökéletes nyomtatás, de fekete tinta nincs a papíron. A színes nyomtatás hibátlan. Mi lehet a baj?
2011. okt. 13. 14:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki a gépet, aztán kapcsold be. Aztán nyomd le a bekapcsológombot és mellé nyomd a piros x-et, aztán engedd el mindkettőt. Ekkor patronigazítást végez a gép. Ha nem jó, akkor vedd ki a színes patront és végezd el ugyanezeket a műveleteket, amit fentebb írtam.
2011. okt. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!