Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan érdemes összerakni egy...

Hogyan érdemes összerakni egy új gépet?

Figyelt kérdés
mire kell figyelni a hardverek megvásárlásánál, figyelni kell-e hogy a bizonyos hardverekhez milyen másik hardvert érdemes venni, szóval összerkanék egy új gépet, de nem tudom mi alapján vegyem meg a hardvereket.
2011. okt. 14. 18:28
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Én nem értelek titeket.

Egyszeri tapasztalat vagy néhány elkapott infó alapján ítéltek meg gyártókat.

Vegyük példának azt hogy eddig 3 gigabyte alaplapom szállt el az évek során(az egyik 100%-ban az én túlzott kapkodásom eredménye) mégis akármikor vennék giga alaplapot mivel a gyártót egy-két rossz cucc miatt nem ítélem meg.

2011. okt. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Nem egyszeri alkalom volt. Régebben hetente kb. 8-10 gépet raktam össze amibe ATI kártyát pakoltam és kb. 4-5 mindig bezsart, volt olyan ami húzta fél évig, de volt olyan aki úgy járt mint én. Azóta ha valaki odajön hozzám, hogy rakjak össze egy gépet, akkor megmondom neki, hogy csak nVidia kártyával. Akinek jó, annak jó.
2011. okt. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Hát ez már attól függ ki melyik gyártót pártolja ~.^

Szeretem az ATI-t(vagy mostmár AMD) mert jó az ár/érték arány.

2011. okt. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 19:17

Gondolom nem vadiúj kártyákat pakoltál bele, vagy ha igen akkor elég szarul. Sok múlik azon hogy szépen óvatosan beilleszted vagy pedig beledöngölöd a lapba a kártyát. Ha meg használtakat raktál akkor így jártál. Elektronikus cucok első szabály: Használtat soha! Hacsak nem jár hozzá egy sokáig tartó garancia.

2011. okt. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Mennyiből szeretnél számítógépet összerakni?
2011. okt. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Nem használok használt cuccokat. Az nVidiával szerelt gépekkel pedig egyszer sem volt baj. De manapság valószínű, hogy nincs ilyen baj az ATI kártyákkal. Pár éve az nVidiát is szidták, de most kb egy szinten vannak. Ezért most már mindenki azt a gyártót választja amelyik neki szimpatikusabb, vagy nincs vele rossz tapasztalata.

Az pedig tény, hogy az ár/érték arányban általában az AMD veri az Intelt és az nVidiát.

2011. okt. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 Panda Péter ***** válasza:
nekem halt már meg radeonom és geforceom is, mégse rinyálok, hogy "húú ezen túl csak matroxot veszek mert ezek szarok".
2011. okt. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Matrox vga val lehet játszani?
2011. okt. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Bocsi a késői válaszért!

Szóval játékra, kicsit komolyabbakra kéne (Sims 3, FIFA 12, GTA IV, AC Brotherhood). Úgy gondoltam hogy 100.000-at szánok rá, max 120.000!!! De inkább 100.000. Az eddigi válaszokat nagyon köszönöm! Sokat segítettek. Mindjárt leírom hogy eddig hogy gondoltam, és akkor majd kérem a további véleményeket, tanácsokat.


Köszönöm szépen!

2011. okt. 15. 16:04
 20/29 anonim ***** válasza:
Oké én várom.
2011. okt. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!