Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Router beállítás. Hogyan kell?

Router beállítás. Hogyan kell?

Figyelt kérdés

Már végigolvastam az összes kérdést, megtaláltam egy csomó leírást hozzá, én mégsem tudok kiigazodni rajta. Nem értem, hogy hogyan kell, és mit összedugni, jó lenne, ha tudnátok segíteni.

[link]

megtaláltam ezt az oldalt is, de mindjárt az elsőnél elakadtam.

Modemünk van, amihez csak egy internetes kábelt lehet csatlakoztatni, ahhoz a géphez, amihez a modem van csatlakoztatva szintén egyet. És épp ez miatt akadtam már is el.

?

köszi


2011. okt. 15. 17:49
 1/9 anonim ***** válasza:

ilyesmit hozz össze :

[link]

2011. okt. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
vagyis kell egy netkábeles elosztó ehhez?
2011. okt. 15. 17:57
 3/9 legendavagyok01 ***** válasza:

A kérdés arról szólt, hogyan kell router-t beállítani.

Azt is írtad: modemünk van. Akkor most van mind a kettő? És ha igen, akkor mi a gond az összekötéssel??

2011. okt. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

t home os net van, modemmel.

Ma vettem a routert, a leírásban az van, h a gépet össze kell kötni a routerrel, a másik helyen meg az, h a modemmel, most akor melyikkel kell összekötni?

És ha megvan, h melyikkel, akkor hogyan? mert a gépben is egy csatlakoztató van, ami a modemé, és a modemben sincs felesleges.

2011. okt. 15. 18:16
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

aranyos vagy ,jól szórakozunk rajtad

írjál még !

2011. okt. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a segítsége, azért van az oldal, hogy kérdezzünk, és amint látjátok én tényleg nem értek hozzá semmit, de azért nagyon köszönöm a segítséget!!!
2011. okt. 15. 18:26
 7/9 legendavagyok01 ***** válasza:

Eddig közvetlenül ment a modemből a gépre.

Most a modemból először megy a kábel a router wan portjába. Egy másik kábel pedig valamelyik lan portból tovább a gépbe.

2011. okt. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi még egyszer, amúgy örülök most már, hogy nem vagyok rászorulva ilyen segg.fejek válaszára, mert azóta megoldottam teljesen egyedül, úgyhogy nagyon hálás vagyok.
2011. okt. 15. 18:31
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi, azóta pont azt csináltam meg :)
2011. okt. 15. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!