Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért drágábbak karácsony...

Miért drágábbak karácsony körül a pc-k, alkatrészek? Mikor érdemes venni, amikor jó árba vannak?

Figyelt kérdés
245 ért szeretnék max.Monitor nélkül! erre esett a választásom!CPU:I7 2600k,VGA:GTX560 2GB,Alaplap: ASUS P8P67-M,Memória:8GB Corsair Vengeance 1600MHz DDR3,HDD:1TB Seagate Barracuda LP SATA-3/6G Merevlemez:Pioneer BDR-206BDK 12x Blu-Ray író,Ház:Aerocool Strike-X,Táp:FSB Hexa 500W
2011. okt. 16. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Jövö év elején

forint is romlott meg kitudja mért napról napra több ezret emelnek valamin másikon töb ezret csökentenek (igazából értelmetlenek látom meg furrcsának van hogy délelöt ez volt délután más) de amugy rengeteg bolt van át kel nézni mind

i7 2600K most borzasztó drága lehet:s legalábis ha i5 2500k drágulását nézem (i7 et még nem néztem)

videokártya árak is ugrálnak most

(mivel most jön ki mindenböl az új seria igy szerintem tuti hogy nagyob árzuhanásokra is számíthatunk minden alkatrésznél)

2011. okt. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
így van, januárban érdemesebb PC-t és alkatrészeket venni, nagyjából tizedike tájékán, mert akkorra készülnek el az új árszabások. kemény 25%-ot is spórolhatsz.
2011. okt. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

63 Volt ha megnézed ipon hozászolásokat most meg 78 hát durva

(most szerinem nem éri meg ilyenbe fektetni

ugy az egész gép 50-60 al minimum drágább lesz "mint kéne") /én várnék mért romlik ez a vacak forint :s/

2011. okt. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!