Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Menni fognak az xboxomon a...

Menni fognak az xboxomon a másol játékok?

Figyelt kérdés

Már 3 éve be sem kapcsoltam az xbox 360om de most hogy megjelent a gears of war 3 megy egy csomó jó játék rá szeretném kipróbálni.

Xboxom ki van üttetve szervízbe csinálták(csippelték nem flashelték v mi a neve).

Sok oldalon írják hogy új védelem van meg ha felrakják az új dashot nem mennek a másolt játékok.

Kérdésem az lenne hogyha én felraknám az új dashot mert kérik a játékok akkor mennének a régebbiek is v akkor csak az eredetiek indulnának megint?


2011. okt. 16. 19:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Sima XBox vagy XBox360?? Chippelést XBox360-on NEM csinálnak tudomásom szerint, csak Flashelik vagy netán tévedek?? Ha XBox360 akkor ne is álmodj hogy 3 éves Flashel mennének az új játékok... Én januárba flasheltettem ki az X360-at és MÁR nem mennek az új játékok...
2011. okt. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!