Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért írja ki ezt a gépem...

Miért írja ki ezt a gépem minden bootolás előtt?

Figyelt kérdés

Hali!


Tehát! Bekapcsolom a gépet, a Phoenix BIOS betöltődése előtt pittyeg 2, majd egy F1-et nyomok! Eddig OK! De utána elsötétül a képernyő(mint szokott) És bootolás, előtt kihoz egy ehhez nagyon hasonló üzenetet:


Érvénytelen boot fájl

yx.trtgaer.32.Windows/c me ilyesmi, majd 2 másodperc után továbblép és elkezd bootolini rendesen, majd bootolás után kiírja, hogy ellenőrzi a merevlemezt vagy mit tudom én mit és ezeket olvastam ki belőle: CIS fájlok mit tudom én mi


100%


majd megy a következőre meg ilyenek!


Azon kívül nem csinál semmi rendellenességet! Nem fagy le, minden működik rajta rendesen!(kivéve a Test Drive crack-je) a böngészőt elindítja, játékot elindítja, lemezeket olvassa! Mi lehet a gond?


2011. okt. 17. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én lefuttatnék egy vírusirtót.
2011. okt. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megpróbálom!
2011. okt. 17. 18:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Az alaplap BIOS hibakódjainak listája

A számítógép nem hülye, megpróbál kommunikálni velünk, de mi az okosok, tudomást sem veszünk róla. Ha a számítógép felhoz egy ablakot és kiír valamit benne, azt nem azért teszi mert unatkozik. Ha induláskor sípol, az annak a jele, hogy valami nincs rendben a gépünkkel.


[link]

2011. okt. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez nem attól van! Az alaplapban lévő gombelem lemerült! Amióta megkaptam, azóta ilyen!
2011. okt. 17. 20:38
 5/5 A kérdező kommentje:
Főleg, hogy talált 1 vírust meg egy volt a karanténban is, kitöröltem, de ugyan olyan maradt!
2011. okt. 17. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!