Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a számítógép baja?...

Mi lehet a számítógép baja? Egyik nap bekapcsoltam a gépet, és a betűtípus jelekből állt. Akárhogy próbáltam visszaállítani sehogy sem sikerült. Valaki segítsen, hogyan tudnám visszaállítani? .

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 18. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem beszoptál valami vírust. Esetleg valaki megviccelt. Más is hozzáfér a géphez?
2011. okt. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem is virus, vagy valahogy a betűtipus át lett állitva...
2011. okt. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, más nem használja ezt a gépet, csak én. Gondoltam én is vírusra, és sokan mondják azt..Marad az újrarakás és kész..:) üdv.
2011. okt. 18. 21:09
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálam a Google Earth játszotta ezt el, nem működött, letiltotta a védelem. Törlésnél a szöveg helyett kockák jelentek meg! Vagyis fertőzött volt.
2011. okt. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor talán az is lehet, hogy valamelyik program meg van fertőződve, és ez kihat az egész gépre....:/
2011. okt. 19. 20:25
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha nincs ESET-NOD a gépeden, próbáld meg így.

Rendszergazdai fiók, kapcsold ki a Rendszer-visszaállításban a Figyelést. Inditsd újra a gépet és akkor ereszd rá az Online Scannert. Ha leszedte, akkor újrainditás és kapcsold vissza a Figyelést.

[link]

2011. okt. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, csak az a baj h van ESET :/ nem tudtok még valamit, amit lehetne csinálni?
2011. okt. 22. 18:58
 8/10 anonim ***** válasza:

Tessék, az Emsisoft Online Scannere.

[link]

2011. okt. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Végre megoldódott a probléma

rengeteg vírus volt a gépen,töröltem az explorert,helyette mozilla firefox van másnapra jó lett az egész gép,ezek lehettek a bajok.üdv.

2011. okt. 23. 19:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Használt az Emsisoft Online Scanner?
2011. okt. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!