Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudok két monitor úgy...

Hogyan tudok két monitor úgy megosztani hogy ugyan azt lássam?

Figyelt kérdés
Már megpróbáltam de sikertelen volt csak windows háttere jött be rajta semmi más hol hibáztam (el)?
2011. okt. 19. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem hibáztál el semmi, a Windows alapból nagyon helyesen kiterjesztett módba tette neked a második monitort. Attól függ, hogy milyen oprendszeren vagy.

Ha Windows 7, akkor Win+P gombokkal hívd le a monitorválasztó menüt és válaszd a Másolást (Duplicate).

XP / Vista alatt a videókártya vezérlőpultjában néznék szét (Catalyst vagy nVidia Control Center), esetleg a Windows felbontásválasztó menüjében.

2011. okt. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
win 7 van fenn duplicate kértem de csak háttere jelent meg semmi több így le is tettem a megosztásról
2011. okt. 19. 11:06
 3/8 A kérdező kommentje:
win 7 van fenn duplicate kiterjesztést kértem üres asztal jött át többi maratd a fő monitoron.
2011. okt. 19. 11:10
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát ez fura...


De még annyit hozzátennék, hogy a Duplicate csak akkor fog menni, ha mindkét monitor tudja ugyanazt a felbontást. És ha nem egyezik a két monitor felbontása, a nagyobbik monitor felbontását le kell venni akkorára, mint a kisebb monitoré.


Nekem például van 2 CRT monitorom. Alapból kiterjesztett módban használom, hogy nagy legyen a munkaterületem, de ha Duplicate módba váltok, akkor a nagyobbik monitorom átvált a kisebbik monitorom felbontására, ami ez esetben 1024x768.

Nálad is így kéne történnie elvileg.

2011. okt. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
1 CRT raktam laptopra
2011. okt. 19. 16:22
 6/8 A kérdező kommentje:

Következő lehetőségek vannak másolás kiterjesztés csak kivetítő

bermelyiket választhatom ha 2 monitoron nem látok semmit sem és fő monitorról sem tudom áthúzni.

2011. okt. 19. 20:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Velvan téve a videókártyád illesztőprogramja? Azt írtad, hogy laptopod van. Látogass el a laptopod gyártójának honlapjára, keresd ki a laptopod és töltsd le hozzá a legfrissebb grafikus illesztőrogramot, hátha megoldja a problémát!
2011. okt. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fel van*
2011. okt. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!