Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen billentyűzetet?

Milyen billentyűzetet?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy billentyűzetet de nem tudom milyet..

A lényeg hogy fekete legyen és visszafogott szóval nem kell ilyen csicsás WASD meg stb.

Szóval ami kritérium:Fekete,Magyar kiosztás,kéztámasz,magas betűk(mármint a gomb legyen magas mert játékra kell a és a laptopnak a bill.je is egy hulladék.)

Ami jó lenne:betűvilágítás,multimédiásgombok

és a lényeg hogy a gép gyorsan reagáljon..és azt hallottam hogy a vezetéknélküli bill.ek lassabban reagálnak mint a vezetékesek szóval jó lenne ha vezetékes lenne.


2011. okt. 19. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nincs ár limit, akkor Logitech K800 :D

Vezeték nélküli, de holt ziher, hogy nem fog laggolni. Ez igazából csak a kő kemény játékosoknál fontos, ahol mondjuk 0,001 s-on is múlhat, hogy ki-kit lő le. Átlag felhasználás közben nem veszed észre. Plusz amikor micro USB csatlakozón van, mert töltöd, akkor még az is lehet, hogy vezetékes billentyűzetként viselkedik. (Utóbbit azért gondolom, mert pl a gép indulásakor, a dos után, amikor lehet op.rendszert választani, akkor ott is működik, pedig ugyebár akkor a vezeték nélküli működéshez szükséges driverek még nem töltődtek be)

2011. okt. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fekete, Magyar kiosztás, kéztámasz, magas betűk

+ betűvilágítás, multimédiás gombok


És azt írod, hogy nem kell csicsás?


A laptop billje miért szar? Ha végiggondolod, kevesebb idő telik el 2 gomb megnyomásakor laptopnál, mint sima bill.-nél. (Nem kell annyira lenyomni -> kevesebb a távolság.) Kb. 2× gyorsabban írok laptopon, mint rendes bill.-en az említett táv miatt.


De szerintem senki nem fog idelökni neked egy típust, el kell menned egy nagyobb boltba és ott választani.

2011. okt. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Még valami...


Ha profin nyomod, minek világítás? Akkor elvileg már tudod fejből mi hol van. Ha nem vagy profi, minek akarsz profi billentyűzetet? Na meg ha 5.000 felett veszel, körberöhögnek. Feltételezem te vagy nem vagy még 16 sem, vagy a szüleid pénzesebbek az átlagnál. Nem lebaszás, csak a kérdésből már látszik a gyerek mivoltod, amivel semmi baj nincs, majd változik az értékrended (mármint hogy miből, mire, mennyit költesz).

2011. okt. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

15 vagyok de én kerestem meg magam a pénzt a gépemre...

A csicsás alatt pedig azt értettem hogy pl.pirosaal ki van emelve a WASD..

Na mindegy azért köszönöm. maradok a K800nál :)

2011. okt. 20. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!