Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ki lehet-e cserélni a videokár...

Ki lehet-e cserélni a videokártyám?

Figyelt kérdés

Van egy remekül működő laptopom, egész sok játék elfut rajta (az újak közül pl Dragon Age II, Fable III stb.)

Ennek ellenére, mivel a grafikákat lejjebb kell húzni, mint szeretném, arra gondoltam, hogy a benne lévő régebbi GeForce 310M videokártyát kicseréltetném egy 550M-re. Kb. 1 éves a gép, akkoriban, mikor vettem, a középkategóriások között az egyik legjobb volt (Asus K52J), most meg teljesen lemaradt szegényke, rajtam meg eluralkodott az innovációs kényszer... Szerintetek lehetséges egy videokari csere? Ha igen, hol csinálnak ilyet?


2011. okt. 20. 13:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. okt. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Hát ezzel aztán sokat segítettél... :D

Az se derül ki belőle, hogy értesz hozzá és azért írod, vagy ez is egy szokásos "terhes vagy" válasz...

Arról nem is szólva, hogy egy indoklás azért jól jönne. :D

2011. okt. 20. 13:45
 3/15 anonim ***** válasza:
Laptopba csak RAM-ot és TALÁN procit lehet cserélni, más NEM
2011. okt. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Istenem... Nem lesz egyszerű, már látom. Nincs ilyen általános igazság, hogy nem lehet benne kicserélni, különben mi a búbánatos fityfenének árulnának laptopba való videókártyát??? ( [link] Ha elromlik, nem cserélik??? Ez nem egy szar alaplapi integrált chip, hanem egy GeForce...

Én csak azt nem tudom, hogy kompatibilis-e a gépemmel az új kártya és hogy hol van olyan hely, ahol elvállalják, egyáltalán hogy szerezzem be?

2011. okt. 20. 14:55
 5/15 anonim ***** válasza:
Akkor legyél okosabb, segít ilyennek a f*szom...
2011. okt. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Utánajártam a dolgoknak, mielőtt feltettem volna a kérdést, ezért egy-két alap dolgot tudok a témáról. Az nem segítség, hogy indoklás nélkül emberek 0 hozzáértéssel, az alapján, hogy eddig mit hallottak a havertól, benyögnek egy nemet. Bocs, de ennél tényleg okosabb vagyok. :D

Nyugtasson a tudat, hogy te sem vagy jobb, ha tudnád a választ, velem értenél egyet, nem azzal, aki kategorikusan kijelentette, hogy nem lehet karit cserélni, mikor van rá példa.

Csak egy értelmes, hozzáértő ember válaszát várom, előbb-utóbb csak meglesz. :D

2011. okt. 20. 15:31
 7/15 anonim ***** válasza:

Bár az 56% os válaszóló nem szimpatikus

de most 100% ig egyet kell értsek vele

ha értesz hozá netegyél fel kérdést hanem cseréld ki

laptop nem fejleszteni van de te csak fejleszd

aztán ha tönkre ment sirj

ha nem akkor örülj (mert én se tudok mást mondani mint a "bunkóbbak" általában)

szóval nem értelek de nem is kell kiváncsi leszek tud e TÖLED valaki töbet eröl a mobil vga cserélröl

2011. okt. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

amugy én a te esetedre irtam a nem et

nem pedig általánoságban... de ez mindegy

2011. okt. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Csak azt nem értem, elsőre miért nem írtál nekem ennyit, miért nem indokoltad meg, ha tudtad... (érdekes módon mikor szapulni kell valakit, mindenkinek megered a nyelve) Elhiszem, hogy nem lehet cserélni, ha valaki megindokolja. Amennyit én olvastam róla, aszerint bizonyos cserék lehetségesek, értem én, ha ez nem, de könyörgöm honnan tudjam, hogy hozzáértő választ kaptam-e? Nem tudom leszűrni egy "Nem."-ből... Nem vagyok otthon a témában, ezért tettem fel kérdést (lásd előző hsz: "egy-két alap dolgot tudok"). Szokásom gondolkodni és utánajárni dolgoknak. Utánajártam, nem találtam konkrét esetet, rákérdeztem, erre olyan válaszokat kaptam, ami alapján nem lehet mérlegelni. Nem feltétlen akarom beleerőltetni a másik kártyát, egyszerűen elgondolkodtam a lehetőségen, azért nem kell túldramatizálni a szándékaimat. Nem értem, mi volt ezen ilyen felháborító mindenkinek... :D Csak értelmes, érvekkel alátámasztott válaszokat akartam.


A remény még mindig él, ha valaki elmagyarázza, hogy mi a bökkenő, nagyon hálás leszek.

2011. okt. 20. 20:23
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát nemigaz...Az a rohadt videokártya bele van forrasztva abba a rákos alaplapba + egy külön csatlakozása is van ,ez minden laptopban eltérő...Tehát ha elromlott a mostani akkor kitudják cserélni de jobban nem rakhatsz bele...
2011. okt. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!