Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek az Asus...

Mi a véleményetek az Asus EAH540 (512MB) videókártyáról?

Figyelt kérdés

Véleményeket, tapasztalatokat várok. Köszi

videókártya: [link]


2011. okt. 20. 14:25
 1/8 P.O.C. ***** válasza:
HD videózáson, meg pár 5 évesnél régebbi játékok futtatásán kívül nem sok mindenre mész majd vele.
2011. okt. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
gyenge, játékra minimum 5670, de inkább 5750 vagy 5850 esetleg 6850. ha filmre/zenére/officera/netre kell akkor meg kb elég neki egy integrált is.
2011. okt. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez csak nagyon alapszintű játszadozásra elég mai viszonylatban, viszont multimédiás célra megfelel.
2011. okt. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ahogy a többiek is írták, ez egy gyenge belépős szintű kártya.

Multimédiás gépbe jó, mert keveset fogyaszt és támogatja pl a HD videók hardveres lejátszását stb...

Játékra viszont harmat gyenge, az újabb játékok talán a lehető legkisebb felbontáson low grafikán mennének, de lehet hogy még úgy is akadna.

2011. okt. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Értem, köszi a válaszokat.

TV és számítógép összekötésére (10m HDMI kábellel) kellene Full HD filmek nézésére. Játszani nem igazán szoktam.

Csak ár/értékben jó-e arra voltam kíváncsi... vagy, hogy max 10e Ft-ért, ebben az árkategóriában tudtok-e jobbat?

Gigabyta, MSI...stb.

2011. okt. 21. 16:28
 6/8 anonim ***** válasza:

Én inkább ezt venném:

[link]

Ez már tudja az UVD3-at is, ami hardveresen támogat szinte minden féle videót. Ha filmezni kell akkor tökéletes választás.

2011. okt. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ezt a videókártyát vettem meg:

Sapphire HD6450 1GB DDR3 - DirectX® 11 PCIe videokártya

Beszereltem, eddig remekül teljesít. :D

Habár még TV-vel nem kötöttem össze, de nemsokára arra is sor kerül.

2011. okt. 28. 08:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Multimédiás gépbe tökéletes választás :)
2011. okt. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!