Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a gamer pc vinné a legújabb...

Ez a gamer pc vinné a legújabb játékokat full hd minőségben? Vélemények?

Figyelt kérdés

[link]

És cooler master hyper tx3 cpu hűtő


2011. okt. 20. 20:21
 1/10 Panda Péter ***** válasza:
teljesen jó (bár a tx3 kevés lesz és én alaplapból is inkább az asust ajánlom).
2011. okt. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen crysis 2 is lazán menne!
2011. okt. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha csak az az elvárás, hogy 1920*1080, akkor valószínűleg igen. Ha viszont emellett mindent maxra tolsz, akkor nem biztos. Egyébként én másik procit választanék. Ennek nagy a fogyasztása.
2011. okt. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kolompár Achillesz

Azt már szerintem le lett tisztázva hogy Phenom II X4 840 és 800-as sorozatú társainak hiába kisebb a fogyasztása, de nem rendelkezik L3 cache-val. Ja a 125W az meg TDP.


Egyébként valaki írta hogy nem biztos hogy minden megy maxon full HD felbontáson. Jelenleg talán egyetlen olyan game van ami egy ilyen szintű kártya nem bír el teljes egészében az pedig a Witcher 2.

Egyébként jó lesz a gép.

2011. okt. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Panda Péter ***** válasza:
nem tudom miért veri itt mindenki a MAX-ra, én nem lennék "öngyi" ha mondjuk az über-mega-super-ultra-samplinget nem tudnám feltolni maximumra, mert akkor már összefossa magát a konfig. EMBEREK!!! Ekkora felbontásban már nem a recéket kéne nézni a monitoron, hanem élvezni is a játékot!
2011. okt. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Made in!


Nem kell tisztázni a cache-es kérdést, tudom én is. De ha szoktál processzor teszteket nézegetni, tudhatod, hogy az L3 léte általában alig befolyásolja a végrehajtás sebességét.


Ami meg a TDP-t illeti, szerinted melyik a kevesebb? 95 W TDP vagy 125 W TDP. De nem is értem ezt a TDP kérdéskört, mert - szintén tesztek szerint - az Intel processzorok egyértelműen kevesebbet fogyasztanak, akárhogy is értelmezi a két cég a TDP fogalmát.

2011. okt. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha ez nekem szólt akkor csak érdekességnek írtam, mivel azt írták hogy nem mindent bírhat el.

Egyébként igazad van ebben Panda.

Vegyük példának a Mass Effectet. Ugyan olyan jó game maxon mint minimumon.

2011. okt. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Panda Péter ***** válasza:

Achillesz:

nem tudom minek kell itt verni arra a pár watt fogyasztásra, biztos, hogy kevesebbet eszik az i3/i5/i7 de most komolyan, consumer szinten számít ez? úgy, hogy az itt összeállított gépek nagy részénél a tápban még van hagyva jó 100-150W tartalék.

és még mielőtt bárki jönne az i3 2100-al, elmondanám, hogy minimum FPS-ben (ami jóval fontosabb tud lenni, mint az átlag), bizony gyengébb, mint a Phenom II.

aki kis fogyasztást akar, vegyen Brazost/Llanót.

2011. okt. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Panda!


Tudom én, hogy bírja a táp, sőt a villanyszámlát is ki tudják majd fizetni. Én szeretem az energiatakarékosabb dolgokat. De akit nem érdekel ez a jellemző, hagyja figyelmen kívül, amit írtam.

2011. okt. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

De én nem akarok jácani

én a recéket akarom nézni

:D tetszet:)

2011. okt. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!