Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik videókártyát vegyem?

Melyik videókártyát vegyem?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2011. okt. 21. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Sapphire. Nem is kérdés.
2011. okt. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
gigabytok jobbak általában,de a sapphire is tökéletes,volt már nekem is ettől a gyártótól,és semmi problémám nem volt
2011. okt. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem volt már Gigabyte kártyám és nem kérek többet belőle.
2011. okt. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gigabyte-t venném mert az gyárilag tuningolt! viszont márkára a sapphire a jobb.
2011. okt. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én jelenleg pont ilyen giga kártyával rendelkezek és remekül működik. Persze a sapphire is jó.
2011. okt. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom hogy a Sapphire jobb márka videókártyákban.

A Giga viszont gyárilag tuningolt, bár ez sokat azért nem jelent, meg a hűtése is komolyabbnak néz ki, de nem ismerem hogy tényleg jó e.

Nekem eddig 1 darab videókártyám halt meg összesen, pedig volt egy pár... és az egy Giga 8800GTS 512MB volt, szóval többet nem kell Giga...

Sapphire eddig 2 kártyám volt, vagyis most is az van, és tökéletesen megy már réges rég óta.

2011. okt. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
húú... nagyon megoszlóak a vélemények
2011. okt. 21. 14:43
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor megpróbálom summázni:

Gyári tuningra szerintem felesleges építeni, rendszerint, mint ahogy most is, ez egy minimális órajel emelés.

Jelen esetben a 6%-ot nem éri el, ami használat közben jó, ha 3% valós előnyt jelent. Ennél még jóval többet is tuningolhatsz rajta magadnak bármelyiken.

Minőségileg nagyon hullámzó teljesítményt nyújt a Gigabyte, a Sapphire stabilan jó.

2011. okt. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!