Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A gépem hárdverhibás és dobta...

A gépem hárdverhibás és dobta be a kékképernyőt. Próbáltam újratenni a Windowsomat de nem ment mert 41 % mindig kiakadt. Hogy oldjam meg hogy a gepem menjen ujra?

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 10:12
 1/10 anonim ***** válasza:

A hardverhiba az nem szoftverhiba, Te pedig azt próbálod újrarakni.

Kérdésben a válasz: küszöböld ki a hardverhibát és menni fog.

Futtasd pendriveról a MEMTEST86-ot, felderíti a RAM hibákat.

Ez a progi op. rendszer futtatása nélkül (a sajátját persze odateszi) végzi a dolgát.

Futtathatsz winchester tesztet és így tovább..

Én nemrég pendrivról futtattam LiveLinuxot, mert nem jöttem rá milyen hardverbaja van.. Az futott, más baj volt.

2011. okt. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Feltettem a progit a pendriveomra de nem tortent semmi
2011. okt. 23. 10:59
 3/10 anonim ***** válasza:

Melyiket?

De végül is mindegy, mert csak úgy feltéve nem megy, ahhoz kell egy segédprogram, amelyet futtatva, azzal felírva a pendrivera, bootolhatóvá (önindulóvá) teszi....

2011. okt. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ok mik a DOS parancsok hozza?
2011. okt. 23. 11:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálam a ram volt a hibás, telepítésnél kiírta hogy a lemez hibás vagy valami hasonlót...
2011. okt. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hol írtam, hogy DOS parancsok kellenek hozzá?

Pont azt írtam, hogy op.rendszer nélkül megy, a DOS pedig már egy op. rendszer. Tessék olvasni és érteni!

Ezt keresd! (nekem 1/2 napomba került, amig összejött):

memtest86+-4.20.USB.installer.zip

2011. okt. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Oprendszer nélkül semmi sem megy.

[link]

2011. okt. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyébként az lenne a legjobb, ha egy/több havernál tesztelnéd egyesével a cuccokat. Én elsősorban vinyó ,- vagy memóriahibára gyanakodnék.
2011. okt. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Pendrive-rol bootoltam a Memtest86-ot es kiadta a command prompt-ot. Ezert kellenek a DOS parancsok.
2011. okt. 23. 16:02
 10/10 anonim ***** válasza:

ma 14:59-nek..

Olvasd csak mit írtam az első hozzászólásban'

"Ez a progi op. rendszer futtatása nélkül (a sajátját persze odateszi) végzi a dolgát"

Ez gondolom elég világos nem, miért ismételgessem magam.

Azon vitatkozhatsz, hogy a MEMTESZT-et futtató progi op.rendszer vagy sem... Én nem tekintettem annak...

Kérdezőnek: nem tudom mit hogy csináltál, én ha ezzel indítok, bekapcsolom a gépet és hátrateszem a kezem..

MInden továbbit megcsinál,

úgyhogy passz...

2011. okt. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!