Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha nem csak játékra használnám...

Ha nem csak játékra használnám hanem még alapszíntű programozásra (HTML, CSS) meg netezésre is akkor is megfelel az AMD proci?

Figyelt kérdés

Vagy az AMD proci csak játékra ajánlott, de persze játszanék is, arra kellene az új gép de nem csak!

Az AMD jobb mint az Intel játékban úgy hallottam, de a többit nem tudom.


2011. okt. 23. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a procid játékra megfelel, akkor alapszintű programozásra és internetezésre is bőven meg fog felelni..
2011. okt. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Azt hittem hogy az AMD kizárólag játékra alkalmas, ajánlott. De ezek szerint nem, kösz :)
2011. okt. 23. 14:46
 3/5 anonim ***** válasza:

jól mondja ilyen célokra teljesen megfelelő az AMD procik is. Renderelésnél már inkább intelt ajánlunk.

Egyébként hol halottad azt hogy az AMD csak játékra jó? ez teljesen nagy baromság és az intel is van olyan jó játékra mint az AMD.

2011. okt. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egész pontosan ez úgy van hogy gamer konfigba érdemesebb amd procit venni mert olcsóbb mint az intel és a fennmaradó összeg mehet a vga-ra. Egyébként az intel jobb azonos teljesítményűek közül de drágább is.
2011. okt. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

értem, kösz!


Háát infotanárunk is személy szerint AMD-s és azt ajánlja és Google-n is rákerestem melyik ajánlottabb.

2011. okt. 23. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!