Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért ad sípoló hangot a...

Miért ad sípoló hangot a számítógépem?

Figyelt kérdés
Tücsökhöz hasonló, sípoló magas hangot ad a gép , akár milyen játékot indítok el (akkor is zúg ha Battlefield Bad Company 2zök és néha Minecraft közben is) Mit tudok ez ellen tenni? Ja igen, nem biztos, de ha jól hallottam a tápból jön
2011. okt. 23. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig az alaplapi csipogód visíthat, méghozzá azért, mert nem működik valamelyik alkatrész hűtése így riaszt, hogy "hé b@zmeg, meleg van!".

A játék miatt vagy a processzor, vagy a videókártya hűtésére gondolok.


Persze lehet, hogy tényleg a tápdban van a bibi, ezesetben én azonnal felfüggeszteném a gép használatát és megnézetném a tápot szakemberrel, mert ha baja van a tápnak, arra rámehet a gép.


Nem írtad milyen tápod van, de ha valami ratyi Codegen/Mercury/M-Tech stb szutyok, akkor jó eséllyel szar.


Ha márkás tápod van, akkor is tönkremehet, de valszeg nem viszi magával a géped. :)

2011. okt. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kérlekszépen ez eeeegy Saga II 500W os téma, (nem értek hozzá, csak ez van ráírva:d)
2011. okt. 23. 17:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Véletlenül nem egy FSP Saga II 500?

Az FSP megbízható gyártó, de még a márkás tápok is meghibásodhatnak. Mindenképp megnézetném egy hozzáértővel a gépet további intenzív játék előtt!


Az is lehet, hogy csak olajozásra szorul a táp ventilátora, de lehet, hogy gáz van vele, ezért inkább Te ne piszkáld. Szerintem.

2011. okt. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na.. megoldódott..:: D csak azt az 5cm vastag porréteget kellett kifújni és kiporszívózni, ami a ventillátoroknál volt:DDDDD
2011. nov. 2. 02:58
 5/5 anonim ***** válasza:
hát igen a por eszt csinája xd
2013. júl. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!