Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Adjam el az egészet és vegyek...

Adjam el az egészet és vegyek újat vagy még jó egy ideig az alábbi konfig?

Figyelt kérdés

Egy barátom új gépet vett és a régi cuccait megvettem szinte "ingyen". Az alábbi dolgokat vettem:

- Intel core2duo E8600 3.33Ghz-es processort

- Kingston HyperX 2x2GB DDR2 1066MHz KHX8500D2K2/4G memória

- FSP Aurum 600W tápegység

- Asus GTX 550 Ti 1GB GDDR5 ENGTX550 TI DC TOP/DI/1GD


ezeket baráti áron adta és összesen fizettem értük 70.000 Ft-ot de az a gond hogy az alaplapom szerintem nem ebbe a kategóriába tartozik, pontosabban egy Asus P5QPL-AM lapom van. Szerintetek később ez gondot okozhat? Újat azért nem akarok mert akkor inkább eladom így az egészet és akkor veszek egy modernebb foglalatos lapot, DDR 3-as RAM foglalattal stb. Szóval így meddig fog még szolgálni a gép vagy váltanom kéne?


2011. okt. 24. 08:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezzel azért még jó ideig játsz6sz.
2011. okt. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az alaplapodba beleillik a processzor és támogatja is így ilyen problémák nem lesznek.

Viszont az már más kérdés hogy érdemes-e eladni.

Az igaz hogy elavult architectúra és szinte meghalt foglalat. Az is szerepet játszik viszont hogy 70.000-ből ezt megvetted(ami tényleg nem sok érte) és erejéből adódóan ezzel a géppel szépen el is lehet játszani.

Sajna mivel a dolog így elég kétoldalú hogy eladd vagy ne add így szerintem várjunk meg még néhány választ.

2011. okt. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
lehet úgy érné meg a legjobban ha a táp és a vga maradna az procit, ramot, alaplapot meg eladom és akkor egy DDR 3.as AMD-s vagy Inteles konfigot összehozni :D már régóta gépet akarok venni és egy ideje gyűjtögetek és mikor adódott ez a lehetőség akkor volt kb 150.e forintom és gondoltam így legalább marad is de lehet hogy inkább jobban jártam volna ha újat veszek. De azért lenne fontos mert a pénz ami maradt még mindig megvan és talán 70.e ft-ért el is tudnám adni de ha szerintetek egy ideig még is ez jó akkor marad és másra költöm :D
2011. okt. 24. 14:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csak a tapot hagyd meg s a tobbit add el s a amennyi penzed van vegyel egy eros procit s VGA-t

illetve a RAM-ot is megtarthatod

2011. okt. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát gyártanak még DDR 2-es alaplapot?:DD
2011. okt. 24. 15:06
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért tartaná meg a ramot?

Ez ddr2-s.

2011. okt. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!