Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi az értelme a world of...

Mi az értelme a world of warcraft nevű játéknak?

Figyelt kérdés

Tegnap leszedtem már csak kiváncsiságból hisz elég nagyhírű játék!Meg mindenki azt mondja hogy nagyon jó meg minden! Nah ami az én szemléletem eddig" Én a 3.3.5a -verzióval léptem be a Taurin szerverre ott van egy karakterom persze,ezután kirak egyhelyen és kész!! Tele van mindenfajta lényekkel különböző szintekkel akik csak álnak és bámulnak!Meg vannak akik mozognak gondolom más felhasználók azok!Nah nekem anyit mondtak hogy fejlődjek! Addig oké de mi értelme annak hogy sorba ütök vágok mindenkit és lassan emelkedik a szintem!?? Ez eddig nem sok élmény !!Gondolom nemjól csinálom nem jól játszok! Egyszerűen nem értem a játékot !!Segitsetek PLS ..tanácsokat adjatok,és nyugodtan oszatok ki!!


"low kezdő vagyok "


2011. okt. 25. 07:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy baráti nagyon jó tanács.

Sürgősen szedd le a gépedről, és ne akarj vele játszani.

Tényleg.

2011. okt. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menjél eredetire, ott 20-as szintig ingyenes. Bőven elég arra, hogy kipróbáld
2011. okt. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De játszani akarok vele én már igy is úgy is kocka vagyok!! XDXD Ha nem ezzel akkor mással játszok órákhoszat naponta!! Volt hogy 16 órán keresztűl megállásnélkűl nyomtam a Mount&Bladet!! Szóval eredetim nincs !!Ha Valaki elmagyarázza akkor megköszöném!
2011. okt. 25. 08:59
 4/7 A kérdező kommentje:
na kösz bakker enyi a válasz??
2011. okt. 25. 11:51
 5/7 anonim ***** válasza:
ilyen hozzászólás után ne is várj mást! Akkora kocka vagy, rátudol keresni google-n!
2011. okt. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

xD nevettem egy kicsit... de sebaj :)


először is nemárt, ha van egy nem kevés angol tudásod... a wow egy könyvsorozat, amiből lett a játék, története van, több ezer küldetés van a játékban, amely mind mind történet... sárga felkiálltójel van az emberek felett, odamész, kattintkatsz, elolvasod, a 4-5. utn belefogsz jönni, de csak jótanácsként... nem ez lesz végig csak az elején... nagy élmény a játék, nekem sok személyes barátot szerzett... akikkel zóta rendszeresen összejárunk dumállni, meg hasonlók...


és mégvalami... ne taurin kezdj... neméri meg, hidd el...


www.thefrostmourne.eu


én itt játszottam (1 hét múlva megyek eredetire) nagyon jó, megtanulltam mindent a wowról, vagy sokmindent... segítőkészek nagyon a játékosok is... csak ajánlani tudom


szóval, menj erre a szeróra (csak realmlistet kell átírnod)... utána csinálj karit (kezdőnek közelharcit... warriort ajánlok) és keress küldetést, és edzd az angol tudásod :D sok sikert.

2011. okt. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha nem jön be, akkor ne játsz vele. Játszhatsz más játékokkal, nem mindenkinek jön be ez a játékstílus.
2011. nov. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!