Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ebbe az alaplapba lehet venni...

Ebbe az alaplapba lehet venni egy kétmagos procit?

Figyelt kérdés
Asus P5LD2-VM/S
2011. okt. 25. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet.
2011. okt. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
[link] lehet, de szerintem nem éri meg
2011. okt. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek.

Ebbe a lapba ma már sajna felesleges procit venni.

Ha teheted gyűjts még és vegyél új gépet, bár ez függ attól is mire akarod használni.

2011. okt. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A "nem éri meg" azért túlzás. Sajnos nincs mindenkinek jó százezer Forintja új gépre, vagy akár 50-60ezre alaplap+proci+memóriára. Egy E6600 pedig nem annyira rossz proci, és használtan 10000 körül megvan. Egy egymagosnak legalábbis a többszörösét tudja.
2011. okt. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Úgy értettem gamernek nem éri meg és utána rá is kérdeztem mire használná és jeleztem is hogy a nem éri meg felhasználás függő.
2011. okt. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Majdnem ugyanilyen (Sima P5LD2) alaplapom van, benne egy 945D proci. Ez kétmagos, ám messze van még az E6600-tól is teljesítményben. Viszont Crysis 2 fullHD-ban játszok (Radeon HD4850).
2011. okt. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amit én írtam és a crysis 2 full HD-dnak mi a köze?

Én azt írtam hogy gamernek nem éri meg olyannyira.

Egyébként lehet full HD-ben játszol viszont akkor a többi beállítás gondolom nincs maxon(mit gondolom tudom).

2011. okt. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Úgy értettem gamernek nem éri meg"


Így van köze :)

Persze, sokminden nincs maxon, de ez a monitor natív felbontása, és így jobb, mint kisebb felbontáson, nagyobb részletességgel.

2011. okt. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tisztázzuk.

A gamer fogalma sajna együtt jár a folytonos fejlesztéssel és naprakészséggel. Ami te mondtál az inkább kocka játékos fogalma. Persze ez szubjektív, de azt te is beláthatod hogy hosszútávon nem ez a legjobb befektetés. Persze ezzel semmi baj nincs mert nem mindenki teheti meg hogy teljesen új gépbe fektet.

Amit írtam az csak észrevétel és előrejelzés és egyébként igazad van hogy ha nem kell a max akkor ezzel is szépen el lehet játszani.

2011. okt. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!