Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Honnan tudok lehetőleg 10'000F...

Honnan tudok lehetőleg 10'000Ft alatt kb 500 mb-os videókártyát szerezni?

Figyelt kérdés
Olyat amin elfutnak az újabb játékok, mert ez a gépem egy roncs :D még a cod2 is belagool ha közbe megy az msn....Valami olyan kéne amin azért a modernebb játékok elfutnak. Mennyi az a szint kb? És hol tudom legolcsóbban megszerezni?
2011. okt. 25. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen alaplapod van?
2011. okt. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Rakj hozza meg par ezret s akkor tudsz mar egy zotac gt240 venni


[link]


[link]

2011. okt. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Várj.

Lehet AGP-s lapja van.

2011. okt. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha a COD2 belagol az MSN miatt akkor gondolom valami régi P4es..szóval valószínűleg AGPs..de kedves kérdező..semmi értelme itt toldani-foltozgatni egy régi gépet.Szóval inkább gyűjts!
2011. okt. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Video kártyád miatt csak a minősége romlik

A RAM-od és procid minősége sokkal fontosabb

ha akarod 60000 összeállitok neked egy jó gépet

2011. okt. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, nem vagyok egy nagy kocka csak néha szoktam játszani, de már unom hogy tiszta kocka a kép, mert normális felbontású játék nem megy el rajta. :D AMD athlon 64 processzor, ez nekem nem sokat mond...Honann lehet tudni h milyen alaplapom van? :PPP 14 éves vok am. Meg azért írtam h 10k alatt mert tényleg nincs pénzünk. Max annyit tudok szánni a gépre. Meg akarom formázni és valamit nyomni rajta, mert most csak integrált vivikártya van benne. Nekem haszált cuccok is megteszik. :D Am még annyit hogy formázásnál ugye az op rendszer nem megy le?
2011. okt. 26. 21:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos elég régi és már nem érdemes költeni rá.Gyűjtögess addig kihúzod valahogy.Most hiába veszel egy gagyi kártyát azzal megint nem tudsz majd játszani.
2011. okt. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
háth nekem már csak akkor lesz saját képem, mikor saját keresetem lesz, mondom csórók vagyunk.
2011. okt. 27. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!