Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem működik a touchpadon a...

Nem működik a touchpadon a görgetés, miért?

Figyelt kérdés
Most raktam újra a gépet, minden drivert telepítettem ami kellet hozzá. Minden működik kivétel a touchpadon a görgetés. Miért lehet ez? Eddig ment.
2011. okt. 26. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy típust, operációs rendszer azért írhattál volna. A leggyakoribb az UltraNav, ha a vezérlőpulton(angolul control panel) az egér(mouse) kategóriában látsz egy olyat, hogy UltraNav, akkor nyomj rá és ott a TouchPad kategóriában a Settings gombra rányomva a bejövő ablakon választ a Scrolling/One-Finger scrolling-ot és jelöld be az Enable One-Finger Scrolling-ot.


Mivel ez a funkció alapból be van jelölve, ezért valószínű, hogy fel se raktad hozzá a driver-t, ebben az esetben keress olyan meghajtót a gépedhez, hogy UltraNav vagy TounchPad vagy valami hasonló nevű meghajtó és rakd fel azt.

2011. okt. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

jól írta elsőke,csak be kell újra állítanod

[link]

2011. okt. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sikerült megoldanom, leszedtem valamiféle drivert és mostmár müködik. De köszi a gyors válaszokat. :)
2011. okt. 26. 17:30
 4/4 Rugaci válasza:
Nekem is az a problemam hogy nem mukodik a gorgetes win 10-nel. Elan Smart pad-em van, ott a multi-finger/scrolling/enable be van allitva de megsem mukodik. Letoltottem az Acer oldalarol minden driver-t es megsem mukodik. Koszi elore is a segitseget!
2016. ápr. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!