Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a gond a processzorral?

Mi lehet a gond a processzorral?

Figyelt kérdés

[link]


eddig mindig 2600mhz-en ment. de most vmi oknál fogva 1595mhz-en :S :S mi lehet a gond ?


2011. okt. 26. 22:32
 1/7 Heckler ***** válasza:
Az energiatakarékossági funkciók visszaveszik az órajelet és feszültséget, ha nincs terhelés. Ez teljesen normális, így is kell működjön.
2011. okt. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
megoldottam :) Biosban volt vmi elállítódva
2011. okt. 26. 22:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Heckler jól írta.

Ez nem probléma hanem energiatakarékosság.

Amikor a processzor terhelődik akkor úgy is vissza áll max órajelre.

2011. okt. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de biosba is 1.6ghz-en ment. aztán volt egy olyan menüpont ahol lehetett választani power saving meg egy másik lehetőség közül. én utóbbit választottam azóta 2.6ghz-en megy :) szerintetek okoztam ezzel vmi sérülést az alaplapnak vagy a procinak ?? , hogy ezidáig 1.6-on ment ?
2011. okt. 26. 23:13
 5/7 Heckler ***** válasza:
Te a Windows előre definiált beállításaiban kiválasztottad az energiatakarékossági módot, amiben maximalizálja az órajelet egy bizonyos szinten. Állítsd vissza Balanced-ra. Amúgy nem muszáj ám hozzápiszkálni ahhoz, miről nem tudod, hogy micsoda.
2011. okt. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem melegszik túl, akkor nyugodtan lehet tekergetni, de célszerű kiegyensúlyozotton hagyni, kevesebbet eszik és fölöslegesen nem melegszik, ha kell a teljesítmény meg úgy is rákapcsol
2011. okt. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ma megnéztem és ha biosba a factory resetet hajtom végre akkor is a 2.6ghz marad :)
2011. okt. 27. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!