Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen videokártyát vegyek?...

Milyen videokártyát vegyek? (lent)

Figyelt kérdés

Nem igazán szoktam játszani csak néha wow-ozni, de ez az alaplapival nem igazán megy.

Most 2gb RAM van benne megérné venni még 2gb-ot?

A gép két magos 2.60GHz-es, ha kell még valami adat szóljatok.


2011. okt. 29. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Az alaplap és a processzor típusa na meg hogy mennyit szánnál rá.
2011. okt. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A WoW-nak igazán nem nagy a rendszerigénye, egy gyengébb kártya is elég lesz úgy 15 ezer körül.


Egy 2 GB-os memóriamodult (gondolom, DDR-II) úgy 6 ezer környékén kapsz. Nem biztos, hogy fogsz érzékelni teljesítménynövekedést. Attól függ, mit csinálsz a gépen.

2011. okt. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem nagyon értek hozzá ezért a Media Markt-ba vettem egybe egy gépet, Így fogalmam sincs milyen alaplap van benne, az biztos, hogy egy ilyen processzor van benne:

[link]

Annyit szánok rá amennyiből legolcsóbban kijön, mivel főleg netezésre és irodai munkára használom néha játékra esetleg filmnézés.

Gondolom én így magamtól nem fogom tudni őket beszerelni nem?

2011. okt. 29. 15:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Legjobb lenne, ha olyan helyen vennéd, ahol szervíz is van. Vidd a gépet, akkor meg tudják mondani, beszerelhető-e videókártya, belefér-e.
2011. okt. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!