Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pentium III 1GB rammal?

Pentium III 1GB rammal?

Figyelt kérdés

Van egy pentium 3-as gépem. Sd ramok vannak benne. Van benne 3 hely ramnak, de csak az egyik slotban van 512 Mb-os ram. Van 2 db 256-os sdramom, amit bele szeretnék tenni a maradék 2 üres slotba. Így lenne 1 gb ram.

De a gép csak 512-t lát belőle, vagy el sem indul. Hogyan kéne beletenni/beállítani, hogy mind az 1 GB-t lássa?


2011. okt. 30. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet, hogy az alaplapod max csak ennyt bír
2011. okt. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az SD-Ram furcsa állta. Próbáld meg más sorrendben pakolgatni, hátha. De tényleg lehet, hogy ez neki a max.
2011. okt. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ne próbáld. ennyit tud. örülj neki hogy ennyit megeszik. :)
2011. okt. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én tudok egy megoldást , veszel egy dual pentium 3-as lapot , létezik ilyen , én se hittem de van ! sőt válogatni is lehet köztük (vatera stb) Azok két p3 procit esznek egyformát , és 2 gigáig esznek ramot :)
2012. júl. 26. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!