Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PS3-ról érdemes Xbox 360...

PS3-ról érdemes Xbox 360 Slimre váltani?

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 11:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen! :)
2011. nov. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szerintem nem. PS3 mindenben jobb mint az xbox.
2011. nov. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem éppen... -.-"
2011. nov. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nekem ps3 van és szerintem az minden szempontból jobb!!
2011. nov. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ja és még annyi hogy nekem megse fordulna a fejemben hogy a ps3-at xbox-ra elcseréljem!!!
2011. nov. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

NE HAGYD, HOGY TELETÖMJÉK A FEJED BAROMSÁGOKKAL!

1. PS3 drágább, tehát jobb is!

2. PS3 hardvere egyértelműen jobb, mint az XBOX-é!

3. PS3 BLU-RAY lemezt használ, amire akár 50 GB is ráfér, míg az XBOX DVD-jére csak néhány GB.

4. PS3=INGYEL MULTI! (XBOX-nál elkérik a pénzt a multiér...)

5. PS3=A legjobb exclusive címek.

2011. dec. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

néhány ember annyira LOL amiket irkál!!!

miért lenne jobb ps3 mint xbox!

3 éves tapasztalattal rendelkezem mind két konzol fajtábol van 1-1


1: a valami drágább az sosem jelenti azt hogy jobb is!! csak a kis 12 évesek mondják ezt.

2: konfiguráció:


pont az hogy xbox sokkal gyorsabb mint ps3.

az xbox nak gyengébb a procija (3 magos 3.30 ghz)

viszont video kártya dupla annyira erös mint ps 3 ban (512 mb). és játékok terén procibol annyi elég is csak video kari kell ami a grafikai megjelenitést szolgálja/gyorsitja


Ps3 nak 8 magos procija vanabbol 1 magot rendszernek tart fel és egyet tartaléknak hasznél ha tönkremegy az egyik mag akkor az kapcsol be. és csak 256 mb video kártyája.


ebböl a szempontbol az xbox csinálta jobban hiába kissebb a proci de jobb video kártya miatt sokkal szebbek a texturák és valamivel szebb az élsimitás mint ps3 on


Most adtam el a ps3 amat es tapasztalatbol kijelentem hogy igen , a ps3 elég sok helyzetben be akadt nekem pl: little big planet,a call of duty mw 3 nál meg szó szerint hiba üzenettel kilépett hogy not enough memory. szerencsére ezt hamar patchelték.

szó mi szo a sony elkurta azzal hogy bika processzort raknak a vasba hogy mien gyors lesz közbe video kártya meg ram sz@r 256 mb os. A sok adat meg fel gyülemlik mert video card nem gyözi öket olvasni.


és elég sok játék van ugyan amiben sokkal szebbek a texturák boxon mint ps3 on persze nem egetrengetö külömbség épphogycsak lehet látni de még is csak szurja a szemét az embernek.

söt ps3 on már az uncharted 3 készitöi kijelentették hogy szeretnének szebb grrafikát csinálni a következö 4. részröl de nem tudnak mert a rendszer memória hiány miatt akadna a játék.


lehet azzal jönni hogy jajj de a ps3 full hd a box meg csak 1080i.

de a ps3 a rossz élsimitás miatt akkor is sokkal recézettebb lesz és nem lesz és elmosodott sokhelyen a textura.

söt xboxon még nem láttam olyan gamet ami akadt volna.


ja a másik nevetséges dolog ps3 ban hogy ha játszol akkor háttérbe nem lehet zenét hallgatni a hdd röl a kevés memória miatt mert beakasztaná a rendszert ezen nagyot nevettem :D

ellentétben a boxxal ott halgathatod háttérben a zenét és meg se rezzen a game.


3: és abbol mi hasznom van a bluerayre 50 giga ráfér???

nem fogok azért külön blueray irot venni 30 000 k ért plusz 4000 forintot fizetni 1 blueray lemezért mert a ps 3 olvassa azt is.. kezdjük ott hogy irásnak sincs értelme mert a ps3 ra még nincs olyan törés hogy ki irok vmi gamet és arrol játszok.

2011. dec. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

nagyon sok szempontbol jobb és értelmesebb a box mint ps3

ps3 egyedül a god of war és az uncharted sorozat miatt érné meg venni

2011. dec. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"NE HAGYD, HOGY TELETÖMJÉK A FEJED BAROMSÁGOKKAL!

1. PS3 drágább, tehát jobb is!

2. PS3 hardvere egyértelműen jobb, mint az XBOX-é!

3. PS3 BLU-RAY lemezt használ, amire akár 50 GB is ráfér, míg az XBOX DVD-jére csak néhány GB.

4. PS3=INGYEL MULTI! (XBOX-nál elkérik a pénzt a multiér...)

5. PS3=A legjobb exclusive címek."


Elemezzük ezt egy kicsit!

1. Ha valami drágább nem jelenti azt hogy jobb is! Főleg nem az informatikában!

2. Jobb és ennek ellenére az XBox360 gyorsabb, mint a PS3! :) Sőt, még a játékokat is szebben tudja felskálázni!

3. Az XBox360 DL (Dual-Layer) DVD-t használ amire nem pár hanem 8GB fér rá! Nem is értem miért használ a PS3 50GB-os lemezt mikor 6GB egy mai konzol játék...

4. Egyszer kell fizetni érte, de ha már 10.000-rekkel olcsóbb mint a PS3 akkor megtehetik...

5. PS3=Gran Turismo (szép grafika, lassú unalmas játékmenet) XBox360=Forza Motorsport (szép grafika, pörgős játékmenet)


És ne jöjjön egy idióta PS fan se az RROD-vel mert a Microsoft már rég kijavította ezt a hibát! Nekem 1. generációs X360-om van amiben még ez a hiba nem volt kijavítva, de mivel nem tuszkolom be a szekrénybe hanem asztalon hagyom "lélegezni" ezért a hiba egyszer sem jött elő! A PS3 is meghalna ha nem tudna lélegezni!


A PS3-nak sok hátránya van, mint pl.:

méregdrága, ezzel szemben lassabb mint a Box!


XBox360 sokkal jobb mint a PS3!!

2011. dec. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!