Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pocket Pc-vel lehet valahogy...

Pocket Pc-vel lehet valahogy rádiót hallgatni (nem neteset)? Pl. CF slot-ba nem lehet kapni rádió vevőt?

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:

A CF már nagyon elavul, nem hiszem hogy újonnan kapnál bele FM rádió modult, főleg nem pont ahhoz a modellhez, ami neked van. Esetleg Vatera, Teszvesz, E-bay ahol nézegethetsz, de nem sok esélyt látok rá. Kb. olyan 2003-ig voltak CF kártyás Pocket PC-k, mára meg már a Pocket PC is eltűnt, a Windows Mobile 6.5 még lefelé kompatibilis volt, a Windows Phone 7 már nem, szóval maga a rendszer is elavult, ez is valószínűtlenné teszi, hogy kiegészítőket szerezhess hozzá. Egyébként mi a PDA-d típusa?


Akkor már inkább hallgass mp3-at egy jó nagy CF kártyáról, vagy vegyél egy telefont, amivel tudsz rádíót hallgatni, én 5 ezerért vettem nemrég egy újat, headset is volt hozzá. Gondolom a Pocket PC-d nem telefonos, telefont meg csak hordasz.

2011. nov. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Dell Axim-om van és nagyon szeretem. Utálom a mostani okostelefonokat. Sajnálom, hogy pocket pc-t nem támogatnak már.
2011. nov. 3. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!