Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valahogy össze lehet kötni...

Olird kérdése:

Valahogy össze lehet kötni egy modern laptopot egy régi mátrix nyomtatóval?

Figyelt kérdés

Konkrétan egy 4-5 éves Toshiba Satellite L30-as laptopra szeretném kötni a régi mátrix nyomtatót. A széles párhozamos porthoz nincs valami olyan csatlakozó, amivel mondjuk a kártyameghajtóba tudom bekötni a nyomtatót, vagy USB-hez valami SWITCH?


Azért lenne erre szükségem, mert gépészként egy olyan nyomtató tervrajz nyomtatásra alkalmasabb, mely egy 1000Forintos szalaggal évekig működik, mint egy patronos vagy lézer vagy bármilyen...


2011. nov. 3. 17:38
 1/2 Gugu Gabor ***** válasza:

Szerintem itt nézz körül:

[link]

ezekkel elvileg még működhet is a dolog.


Nem kötözködés kép, de az a mátrix nyomtató biztosan tudni fogja azt a nyomtatási minőséget ami neked kelleni fog?

2011. nov. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nos, egyszerű műszaki rajzok, tervrajzok és szakdolgozatok nyomtatásához kell nekem a gép. Jóvalta kevesebb festéket használok így el, mintha lézeres vagy festék sugaras rendszert használnék. Plusz: olcsóbb is, mivel egy toner akár 10-15-20 ezer is lehet míg ehhez egy festék szalag 1000Ft és évekig jó.
2011. nov. 5. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!