Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen saját tapasztalatotok...

Milyen saját tapasztalatotok van a Vaterán is árult olcsó kínai Androidos laptopokkal és táblagéppekkel kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Kérném, hogy csak az írjon véleményt aki fogott már ilyet a kezében és nem csak hallotta, hogy a szomszéd lányának a barátjának a fia hallotta, hogy egyszer egy osztálytársa elsétál egy ilyen mellett miközben be volt csomagolva.


Nekem alap dolgokra kellene: web, egyszerű flash, e-mail, egyszerű irodai funkciók, zene, és nem hd filmek nézésére

Tehát nem a 100ezres kategóriát várom tőle.


Az is érdekel, hogy valóban bír 3 órát egy feltöltéssel és, hogy mennyire megbízhatóan működik a wifi vagy mennyire lehet USB-é eszközöket csatolni hozzá. (külső egér, bill, mobil net, esetleg nyomtató)


Köszönöm!


2011. nov. 5. 11:34
 1/3 Gugu Gabor ***** válasza:

Fogtam a kezemben igaz nem az enyém egy barátomé. Meglepően jó de azért ha tényleg kézbe fogod érezni lehet a különbséget a "márkás" cuccokhoz képest.

Teljesítményben egész jól muzsikált egyetlen egyszer volt vele baj... (szoftveres) de akkor a fél internetet végig kellet túrni fórumokat olvasgatni (onnan tudom hogy én is segítettem benne) mert support az egy szál se. Külső egér billentyűzet az ezen ment.

2011. nov. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Milyen szoftveres gond volt?
2011. nov. 5. 18:56
 3/3 Gugu Gabor ***** válasza:
Ment volna rá egy frissítés ami nem egészen úgy sikerült ahogy kellett volna.
2011. nov. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!