Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot vegyek?

Milyen laptopot vegyek?

Figyelt kérdés

msn, net, letöltés, film, zene, és legyen benne webkamera szóval nincs nagy igényem ebből a szempontból.Olyan 100.000körül kéne:) a lényeg hogy gyors legyen :DD

13/L :DD


2011. nov. 5. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Packard Bell EasyNote TM85. Én is ezt használom, és tökéletesen elégedett vagyok vele, de ha lehet, használd külső egérrel, ugyanis a touchpadje egy rémálom. Auchanban kerek 110000 Ft az ára.
2011. nov. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A legfontosabb, soha ne vegyél olyan laptopot amire csak 1-2 év garit adnak. A 3 év garis laptop a legjobb választás. Mindenképpen a Sandy Bridge architektúra köré épülő processzorral szerelt laptopot ajánlom.Csak egy jó tanács.
2011. nov. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Toshiba Satellite C660-12N

van benne egy core i3 370M 2.4GHz ezzel elég gyors +egy az általad megjelölt dogokat elvisz az intel Hd graphics.

2011. nov. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
MSN-t itt tudod elérni: Start->Minden program->Windows Live->Windows Live Messenger. Adatok: 1.3 MP webkamera beépített mikrofonnal, 284 GB merevlemez (320 giga a gyári érték, de nekem 284-et ír), 3 GB DDR3 memória, Intel Core i3 processzor, 2.40 GHz-es, DVD-Super Multi DL meghajtó, 15.6" 16:9 HD LED LCD, HDMI csatlakozó, Adobe Photoshop Elements (olyan, mint a sima Photoshop, csak másképp néz ki), Windows 7 Home Premium x64 operációs rendszer
2011. nov. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Tudor Vidor ***** válasza:
Dell a legjobb.
2011. nov. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Mekkora legyen a képernyője? Mert ha elég a pici, akkor asus eeepc is elég.
2011. nov. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link] nekem ez van

de találtam ilyet is: [link] - persze, ha elég a kicsi kijelző

2011. nov. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
inkább nagy legyen a képernyője :D ja és ezeket amiket írtatok hol lehet beszerezni?:D
2011. nov. 8. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!