Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vennék egy külső vinyót, milyet?

Vennék egy külső vinyót, milyet?

Figyelt kérdés

1 terást szeretnék venni filmek tárolására.

Van olyan ami csak USB csatlakozó kell hozzá, úgy csatlakoztatni a géphez,és nem kell hozzá áram.Vagy az hogy működik.Melyik márka a legalkalmasabb,melyik bírja a legtovább....


Még nem vettem ilyet, úgyhogy elég tudatlan vagyok a külső HHD-khez.


2011. nov. 6. 20:28
 1/5 Panda Péter ***** válasza:
25%
jelenleg ne nagyon vegyél, mert az áruk többszöröse a két héttel ezelőttinek (thaiföldi árvíz miatt). elvileg kb márciusra állnak vissza az árak a normál szintre.
2011. nov. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1 és 1,5 TB-os 3,5"-os Toshiba most akciós az Auchanban 20-25 ezer Ft. Ehhez van és kell is külső táp.

2,5"-osokban van olyan típus (pl. Maxell), amihez nem kell külső táp., ezek 30-40 ezer Ft körül vannak.

A merevlemezek minősége nagyrészt kiegyenlítődött, sokszor nem is lehet tudni mit építenek egy ilyen külső meghajtóba és a változtatás jogát is fenntartják.

A drágulást az alaplapoknál és merevlemezeknél már régóta híresztelik a speciális fémek drágulása miatt, függetlenül a természeti katasztrófáktól. Raktárról még megcsíphető reális áron.

2011. nov. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Utolsó darab:

VERBATIM Store No Go hordozható külső merevlemez - 1 TB, 25600 Ft


[link]

2011. nov. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
HP Chili. 1 TB-os és olcsó, ráaldásul állítólag kötnyezetbarát és USB 3.0-ás a csatlakozása (2-essel is működik, csak lassabban). Nekünk is ilyenünk van, és szerintem megéri.
2011. nov. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
*környezetbarát
2011. nov. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!