Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik házat lenne érdemes...

Melyik házat lenne érdemes megvennem?

Figyelt kérdés

[link]


[link]

ez az utóbbi nekem csak azért fura.. mert inkább nvidia kártyához készült nekem meg ati-m van..:) csak hogy szép nagy jó a hűtése is ahogy látom..:)


A 2 közül szeretném valameiket... :) előre is köszönöm a segítőkész és normális válaszokat!!



2011. nov. 6. 22:51
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
De oda írtam,hogy nyár körül kell.. addigra ugyis megy le az árából..:) igen énis értem,hogy sok egy házért meg stb.. de nekem télleg 1 olyna ház kell,ami több 5 évig jó lenne.. mind hűtés mind elrendezés szempontból..:D
2011. nov. 7. 16:46
 12/15 Panda Péter ***** válasza:
mint mondtam, olyat kapsz 20 alatt is. 20 fölött már csak az olyan extrákért kell fizetni, mint a vízhűtésre való jobb alkalmasság, szerelhetőségbeli extrák, külcsíny illetve a gyártó márka-felára.
2011. nov. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 bp1985 ***** válasza:

[link]


Ez, csak jó áron nagykerből. Amúgy a szellőzés bármelyik házon megoldható, nem kell ahhoz 50 ezres ház, csak érteni kell hozzá:)

2011. nov. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Heckler ***** válasza:
Most kezdjem el sorolni, hogy ez mit nem tud, amit egy felső kategóriás ház igen?
2011. nov. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Hecklernek igaza van.

Volt ilyen házam.

2011. nov. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!