Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a legjobb fajta process...

Melyik a legjobb fajta processzor?

Figyelt kérdés
Új laptopot szeretnék venni úgy 120-180 ezer környékén. Minap voltam az euronicsbe és mindennel tisztába voltam kb de 1 kérdés maradt.Volt ott i3 és i5-ös processzoros gép (i5 drágább) Kérdés: melyik jobb? Az i5 hány magos, és az i3?
2011. nov. 7. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:

i3 2magos

i5 4magos

legalábbis asztaliba

2011. nov. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha játékra használod és van benn nvidia vagy ATI garfikus mag akkor core i5 de ha nincs csak Azt Intel HD Graphics vagy Intel media.... akkor akkor core i3 mert egy netezös gépnek minek core i5 ki se tudod használni. Kivéve ha videó tömörítést futatól Adobe felületen ami cpu gyorsítást használ.
2011. nov. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 mate0117 ***** válasza:

inkább ne vegyél ilyen üzletbe neten sokkal olcsóbb...

+mennyit szánnál rá

akk írunk egy jót

i5 sokkal jobb :)

2011. nov. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Írtam kb 180ig jöhetnek, bár nekem játékra is kéne(koleszba megyek és elég nagy fan vagyok).Tehát i5 marad, de akkor valami erős grafikus kártyás kéne
2011. nov. 7. 21:08
 5/9 anonim ***** válasza:

akkor még rakj házz pár ezrest a legolcsob amit találtam neked játékra ez:

[link]

minimum Nvidia geforc GT 540M és Nvidiageforce GT 330M vagy felettek jók játékra.atinál meg. Itt egy link a class1, class2 oszloptartományba eső laptop integrált vga-ak jok játékra. [link]

2011. nov. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de nekem kicsit sok.
2011. nov. 7. 21:41
 7/9 anonim ***** válasza:

ez van nem tudsz mit tenni én a játékra szánt gépemet 2 éve vettem 300 ezer Ft-ért és még most is elviszi a BF3-at 40 fps-el medium grafikán.

Ha nem tetszik akkor ebből egy nagyon erős asztali gépet tudsz összerakni.

2011. nov. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért jobb lenne ha tudnánk pontos CPU fajtákat is.

Első:

Mobil szinten ahogy asztalinál is van 2 magos i5.

2011. nov. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 harry95 válasza:
vegyél amd az intel jó de nagyon drága amd ugyan azt tudja és sokkal sokkal olcsóbb fx széria a legjobb
2014. júl. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!