Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit csináljak ha nem tudom...

Mit csináljak ha nem tudom betenni a videókártyát és a ramot?

Figyelt kérdés

a videó kártyával(ati radeon hd6870) az a baj hogy nem tudom betenni mivel hosszabb és vastagabb is az elözőnél és igy "belelóg" a meghajtó kábelének a dugójába ezért nem tudom oda tenni, szerintetek mit tudnék csinálni?

Másik kérdés: 2g ram volt a gépembe mellé vettem 2db 1 gigásat de az a baj hogy nem tudom beletenni mind a kettö 1 gigást mert csak két hely van a ramnak. ezzel is mit tudnék kezdeni?


2011. nov. 8. 17:29
 1/4 Gugu Gabor ***** válasza:

A videokártyára annyit tudok mondani hogy szereld át a meghajtódat lejeb vagy feljebb, hogy a VGA elférjen.

A RAM-ra nem sok okosat tudok mondani. Ha jól értem akkor összesen van két helyed a RAM nak és az egyikben már bent van egy 2 gigás. Na ha jól értem akkor max annyit hogy vissza mész oda ahol vetted és szépen nézel hátha kicserélik a 2 1 Gigásat 1 db 2 gigásra (esetleg kis plusz pénz ráfizetéssel)

EGyébként a 4 gigának igazán csak akkor van értelme ha az alaplapod/processzorod támogatja a 64 bitet különben nem fogod mind a 4 gigát látni (kihasználni)

2011. nov. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha a CPU-d nem támogatja a 64bitet elég régi kb 10 éves lenne ami nem valószínű. Az oprendszer cseréje 32-ről 64 bitre nem nagy dolog.

Atöbbiben egyetértek az előző válaszolóval.

2011. nov. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Heckler ***** válasza:

1. Lehet kapni olyan sata kábelt, amely a dugasz mentén görbített, így nem gond, ha rálóg a kártya.


[link]


2. Ha nincs slot a memóriamodulnak, akkor minek vetted meg?

2011. nov. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát nem tudtam hogy csak kettő hely van ramnak:S am az a baj h neten rendeltem nem tudom h kicserélnék-e. ezt a görbitett végűt megnézem lehet hogy jó lesz ty
2011. nov. 8. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!