Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jelenleg melyik a legújabb...

Jelenleg melyik a legújabb videókártya Nvidia fajtában?

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 19:01
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:

"Rosszul gondolkozol.

Hiába veszel GTX590-t csak a pénzt hajítottad ki.

Ez relatíve teljesítménybe lehet húzza 4-5 évig viszont 2-3 év múlva architektúrálisan elavul mint egy erős középkategos társa. Szóval nem éri meg ilyet venni.

nvidia oldalról a max amit venni is lene érdemes az a GTX570."


Lehet igazad van... Erre nem gondoltam, hogy, amit te írtál más szóval: elavul

Akkor lehet, hogy GTX 560-70 körül szerzek.

2011. nov. 9. 19:35
 12/46 anonim ***** válasza:

Akkor ez nem fog menni.

Az ilyen kaliberű kártyák komolyabb gépet követelnek maguk mögé.

2011. nov. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
hát alaplapot is cserélni kéne az lga 775 kifutó széria és egy core i5 kéne melléje meg egy h67-es chipsettel rendelkező alaplap hogy vga truningot engedje.
2011. nov. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:

Rosszul hangzik...

Miért, mit kéne lecserélni?

2011. nov. 9. 19:39
 15/46 anonim ***** válasza:
Az egészet ha ilyen kártya kéne bele.
2011. nov. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:

Hát nagyszerű, őszintén szólva nem gondoltam, hogy ennyire lemaradtam a korral :(((

Így nem lesz egyszerű ingyen beszerezni...

2011. nov. 9. 19:42
 17/46 anonim ***** válasza:

Menj már ezzel az ingyen beszerzős dumáddal...

Szerintem csak azért tetted fel a kérdést hogy menőzhess hogy neked ingyen jön a csúcskártya... pff

Ásd el magad.

2011. nov. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:

Nem :)

Eszemben sem volt menőzni, nem ez volt a célom.

Bátyám gépész mérnök, ő szokta beszerezni nekem a cuccokat.

De tényleg nem menőzni akartam, hidjétek el :(((

Akkor többet nem említem, hogy ingyen, mert igazából nem is ingyen, mert a bátyám pénzért szerzi be.

És mégis, mi értelme lenne menőzni? Ki ismer engem, ki irigykedne rám, hogy itt menőzök? De komolyan, gondolkozz egy kicsit, mond, mi értelme lenne menőzni, egy ilyen oldalon, nem értem...

2011. nov. 9. 20:05
 19/46 A kérdező kommentje:

Mellesleg igazad van, ahogy visszaolvastam a kommentem, tényleg nekem is ez jött le, hogy menőzök.

De nem így van.

2011. nov. 9. 20:07
 20/46 anonim ***** válasza:
Értem. Akkor viszont azt ajánlom hogy ne vegyél GTX590-et, mert ugyan erős, de zabálja az áramot és melegszik, meg a 2 GPU-s kártyák eléggé ki vannak szolgáltatva annak hogy milyen drivert írnak hozzá, meg hogy a játék mennyire tudja kezelni. Bár az utóbbi időben sokat javult a helyzet, azért egy 1 GPU-s még mindig biztosabb, az tuti hogy mindig hozza a tőle elvárható szintet. Valami jóféle GTX580-at nézz, az is nagyon brutális kártya.
2011. nov. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!