Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Club3d Geforce GTX 550Ti 3GB...

Club3d Geforce GTX 550Ti 3GB ban valakinek, esetleg vélemény?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy jobb e , mint a sima Nvidia Geforce GTX 550Ti 1GB


Vagy, hogy egyáltalán milyen, nem sok infó van neten róla



2011. nov. 10. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Valamennyivel biztos jobb, de sokra ne számíts. A 3GB RAM inkább csak parasztvakítás egy ilyen kártyán...

Mennyibe kerül?

GTX550Ti árban én inkább HD6790-et vennék, ez meg valószínű még drágább a sok RAM miatt, akkor meg inkább a HD6850.

2011. nov. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Intel Core i3-2100 3.1GHz, 2 mag + Hyper Threading, 3MB cache proci, és ASUS P8H61-M LE/USB3 rev 3.0: new B3 revision alaplapom van, 8 gb rammal, nem szeretnék ide HD t
2011. nov. 10. 20:08
 3/8 A kérdező kommentje:
amugy nem drágább mint a HD6790, 30-32 k körül mozog
2011. nov. 10. 20:10
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor vegyél GeForce 560GTX-et.

[link]

2011. nov. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ilyen fedélzeti memória akkor kéne ha full HD felett jóval nagyobb felbontáson játszanál, de arra ár kevés maga a mag

szóval ez akkor ahogy írták parasztvakítás.

2011. nov. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért mi bajod van a Radeon HD-vel?

Azon kívül hogy kevesebbet fogyasztanak mint a GeForce-ok, mégis hozzák azt a szintet teljesítményben, vagy akár többet, és általában még árban is jobbak.


Mondjuk nézd meg ezt a grafikont hol van a GTX550Ti és a HD6790:

[link]

Utána olvasd el ezt a cikket róla:

[link]

És ha még mindig tetszik, vedd azt...

2011. nov. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Még annyit hogy a grafikonon az 1 gigás GTX550Ti van értékelve, de mint írtam teljesen felesleges 3 giga memória.

Ennek a fényében meg lehet jobban járnál a HD6970-l.

2011. nov. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 WolfLaca válasza:
Nekem ugyan az a konfigom van mint neked, vagy amien neked lesz. Computer imperiumnál vásároltam. Szóval Clud 3d Geforce Gtx 550 Ti 3Gb videokarim van, de a legkeményebb játékkal is csak 1100mb videomemóriát tudtam kihasználtatni vele. Amelyik játék meg e fölé menne, már nem bírja a GPU. Szóval a 3Gb memória parasztvakítás, benne van de gyakorlatilag soha nem lesz kihasználva... És még azért sem ajánlom mert a ventilátor vezérlése nagyon rossz, előbb ég le az egész, mielőtt felpörgetné a ventit. Épp most készülök e-miatt bios átírásra. Ja és ezzel a videokártyával nem fog menni a GPU-boost, amit egyébként az alaplap tudna, mert egyszerűen "nem kompatibilis" az alaplappal ez ügyben.(és még sok más ügyben sem.) Szóval ajánlom, hogy 1Gb-os 550ti vegyél, és más referenciatermékben, azaz ne club-ost, hanem MSI, vagy bármélyik mást...
2012. márc. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!