Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit jelent az alábbi hibakód?

Mit jelent az alábbi hibakód?

Figyelt kérdés

KERNEL_STACK_INPAGE_ERROR

STOP: 0x00000077 (0xC000000E, 0xC000000E, 0x00000000,0x00E4D000)


Nem tudok kicsomagolni nagyobb fájlokat, mert rögtön kékhalál fogad. Gondolom Winchesterrel kapcsolatos, mert érdekes hangokat ad ki ilyenkor. De a baj az, hogy semmilyen másik esetben nem történik ilyen (jó ez lehet mégse olyan nagy baj :D), csak és kizárólag nagyobb fájlok kicsomagolásnál. Meg lehet oldani valahogy újratelepítés/teljes formázás nélkül ezt a problémát? (Mert eddig mindenkitől ezt a tanácsot kaptam)


2011. nov. 11. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen fájlrendszer van a merevlemezeden?
2011. nov. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vírusirtó van a gépen? Aztán szóbajöhet még hibás kábelezés, szektorhibás merevlemez. Nézd át a merevlemez csatlakozóit, hogy megfelelően szorosan csatlakoznak-e. Ha a rendszer betöltődik, akkor menj a Startmenü-Futtatás- beírod: CMd, aztán chkdsk c: /r /f. Persze megint nem tudni, hogy milyen rendszered van.
2011. nov. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

FAT


Van vírusirtó. Pár hónappal ezelőtt is volt hasonló problémám, ám akkor még bootolni se nagyon akart. Szóval inkább vettem egy új winchestert, és eddig semmi probléma nem volt. Szóval én a kábelekre tippelnék jelenleg. Lemezhiba ellenőrzést most hagytam abba, szóval csomagolok egyet, és meglátjuk.

2011. nov. 11. 14:31
 4/5 A kérdező kommentje:
Helyzetjelentés: Kicsomagolta egész gyorsan, ám a gép közben használhatatlan volt, 2-3 perces befagyások... Bár inkább ez.
2011. nov. 11. 14:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Sima FAT? Nem FAT32?
2011. nov. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!