Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem megy az uj webcamom?

Miért nem megy az uj webcamom?

Figyelt kérdés
sziasztok. megvettem - feltettem a lemezről a progit bedugtam a kamot...kiirta h nem sikerült egy progit-keresi a neten...oké...de igy se találta meg (Cif Single Chip). Igy hiába nyitom meg a progit (amivel lehet képet vidit csinálni) nem érzékeli, msn sem...a vezérlőpultba a szoftver hozzáadásánál érzékeli ezt a cif-et de ott egy kérdőjel, és hogy nincs hozzá illesztőprogi. légyszi segitsetek :) köszi! [kérdezzetek én megnézem aztán komm-ba válaszolok]
2008. márc. 20. 09:41
 1/2 A kérdező kommentje:
már sikerült megoldani :-) neten találtam egy cif single illesztőt...:)
2008. márc. 21. 12:57
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A vezérlőpultban, vagy inkább az eszközkezelőben keresd meg a Single Clip-et, ott a Tulajdonság lapot és Frissítés-t. Tedd be a CD-t és add meg, hogy onnan keresse a driver-t. Nekem így sikerült. Milyen márkájú a videókamerád?
2008. ápr. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!