Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a laptop jó szerintetek...

Ez a laptop jó szerintetek játékra? Igazából annak van írva hogy gamer laptop!

Figyelt kérdés
[link]
2011. nov. 11. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Játékra jó, kérdés melyikre?

Ennyiért nem lehet igazi játék laptopot kapni, meg egyébként sem játékra való..

2011. nov. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De miért nem való laptop játékra? Amúgy wowrol codrol lenne szó
2011. nov. 11. 17:48
 3/9 anonim ***** válasza:

A paramétereiből ítélve,jó kis gép. Megfelelő játékra,de vannak olyan játékok is amire csak az asztali gép képes vagy egy nagyon drága laptop.

170 000 Kapsz egy olyan asztali gépet,hogy megszólal.

Hacsak nem akarod vinni mindenhova,,lantpartyra pld

2011. nov. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,, az én gépemet is játékra vettem,de amit belinkeltél sokkal jobb :D
2011. nov. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ennyiért ez simán jó és a WoW+CoD duó simán elfut rajta jól, csak majd vegyél hozzá egeret.
2011. nov. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát igen lanparty meg ilyenekre jobb, kényelmesebb a laptop. DE azt irják,olvasom hogy a laptop nem játékra van mert hamar tönkremegy?!?!
2011. nov. 11. 18:25
 7/9 anonim ***** válasza:

Azt a jóisten sem mondja meg melyik megy tönkre hamarabb, annyi hogy laptopban jelentősen drágább ha valami meghal (főleg alaplap, videókari).


"2GB DDR3 csúcs grafika"...ritka nagy parasztvakítás, teljesen feleslegesaz a 2GB, meg a 8GB ram is.


Játékra attól függetlenül egész jó lehet, az megint más kérdés, h ahogy mondták ebből egy fullos asztali gép is kijön.

2011. nov. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Simán jó a mai játékokhoz.Csak nekem picit gyanús ez hogy ekkora paraméterekkel rendelkező gép miért csak ennyibe kerül.
2011. nov. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
NEM MEGY TÖNKRE,,NEKEM VAN 4 ÉVES FUJITSU SIMENS LAPTOPOM ÉS CSAK JÁTSZOM RAJTA,,,PEDIG NEM ILYEN JÓ,,
2011. nov. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!